چهارشنبه، ۲۶ دی ۱۳۹۷
January 16, 2019
  جستجو

سرويس اشتراک ويديو ‎آیا میدانستید با پیوستن به کاربران افتخارى پارس فارس می توانید مطلب منتشر کنید و همه بازديد هايتان را به پول تبديل كنيد ؟

همین الان به ما بپیوندید و کسب درآمدتونو شروع کنید !


ترامپ هر آنچه را که «اون» می‌خواست به وی داد

۲۳ خرداد ۱۳۹۷       ۱۱:۲۸       8009/83338     
مجری شبکه فاکس نیوز گفت: رئیس‌جمهور آمریکا در دیدار با رهبر کره شمالی هر آنچه را که کیم جونگ اون می‌خواست به وی داد.    

پارس فارس -  به نقل از پایگاه اینترنتی نشریه هیل، " شِپِرد اسمیت" مجری شبکه تلویزیونی فاکس نیوز روز سه شنبه در برنامه‌ای به بررسی دیدار دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا و کیم جونگ اون، رهبر کره شمالی پرداخت و گفت: ترامپ در این دیدار هر آن چه را که رهبر کره شمالی می‌خواست به وی داد بدون این که در مقابل در این دیدار دستاوردی داشته باشد.

مجری شبکه فاکس نیوز با انتقاد از توافقنامه امضا شده توسط ترامپ و کیم در نشست آن‌ها گفت: این توافق نمی‌تواند خلع سلاح کامل، قابل تایید و غیرقابل بازگشت شبه‌جزیره کره را تضمین کند.

مجری فاکس نیوز افزود آمریکا بر لزوم خلع سلاح کامل، قابل تایید و غیرقابل بازگشت شبه‌جزیره کره تاکید کرده است، اما هیچ تضمینی برای تحقق این خواسته آمریکا وجود ندارد و حتی در توافق هم به صراحت به این موضوع اشاره نشده است.

نویسنده گزارش پایگاه اینترنتی هیل در ادامه نوشته است توافقی که روز سه‌شنبه در دیدار ترامپ و کیم جونگ اون در سنگاپور امضا شد آمریکا را متعهد می‌کند که تضمین‌های نامشخص امنیتی به کره شمالی بدهد و در مقابل کره شمالی هم متعهد به خلع سلاح می‌شود. اما در توافق امضا شده اشاره‌ای به جزئیات این توافق نشده است. 

رئیس جمهور آمریکا هم روز سه شنبه اعلام کرد این کشور و کره جنوبی بخشی از مانور‌های مشترک نظامی خود را متوقف خواهند کرد، اما گزارش شده است که آمریکا در این خصوص هیچ مشورتی با مقامات کره شمالی انجام نداده است.

شِپِرد اسمیت، مجری شبکه فاکس نیوز که از منتقدان دونالد ترامپ بوده است گفت: دیدار ترامپ و کیم در سنگاپور بیشتر تا حد زیادی به نفع رهبر کره شمالی بود.

 

منبع: خبرگزاری دانشجو

لینک کوتاه :

دیدگاه کاربران

تا الان دیدگاهی در رابطه با این مطلب ثبت نشده !

درج دیدگاه

Top