چهارشنبه، ۲۶ دی ۱۳۹۷
January 16, 2019
  جستجو

سرويس اشتراک ويديو ‎آیا میدانستید با پیوستن به کاربران افتخارى پارس فارس می توانید مطلب منتشر کنید و همه بازديد هايتان را به پول تبديل كنيد ؟

همین الان به ما بپیوندید و کسب درآمدتونو شروع کنید !


سفیر ایران بر ضرورت توسعه روابط گمرکی تهران و باکو تاکید کرد

۲۲ خرداد ۱۳۹۷       ۲۱:۲۹       4614/83269     
 سفیر جمهوری اسلامی ایران ، روز سه شنبه در دیدار با رئیس جدید کمیته دولتی گمرک جمهوری آذربایجان، در باکو، بر توسعه همکاری های دو کشور در حوزه گمرک تاکید کرد.

پارس فارس - جواد جهانگیر زاده ، 24 ساعته شدن فعالیت گذرگاه های مرزی آستارا ، بیله سوار و جلفا از اول ماه می - 11 اردیبهشت- را مهم دانست و آن را برای تقویت روابط دو کشور با اهمیت عنوان کرد .
وی ،علاقمندی ایران برای تقویت روابط با جمهوری آذربایجان را اعلام و مناسبات دو کشور حوزه گمرک و سایر بخش ها را رضایت بخش خواند . 
سفیر ایران در جمهوری آذربایجان، همچنین بر ضرورت سرعت بخشیدن به فعالیت های مشترک دو کشور تاکید کرد . 
«صفر مهدی اف» رئیس جدید کمیته دولتی گمرک جمهوری آذربایجان،در این دیدار با اشاره به توسعه موفقیت آمیز رو ابط سیاسی ، اقتصادی و فرهنگی دو کشور،گفت: همکاری های گمرک نقش مهمی در توسعه روابط دو کشور ایفا می کند.
وی در خصوص تقویت هر چه بیشتر روابط دو کشور با رهبری حسن روحانی و الهام علی اف روسای جمهوری ایران و جمهوری آذربایجان ابراز اطمینان کرد . 
مهدی اف ، افزود: دیدار های مرتب مسئولان گمرک دو کشور همسایه در گذرگاه های مرزی تاثیر مثبت به گسترش همکاری های گمرک دارد . 
وی در بخشی از سخنان خود به اقدامات انجام گرفته در زمینه تکمیل فعالیت گمرک جمهوری آذرایجان و تامین شفافیت بیشتر اشاره کرد و گفت : اقدامات انجام گرفته شرایط مناسب برای فعالیت ثمربخش محافل کاری دو کشور فراهم می کند.

لینک کوتاه :

دیدگاه کاربران

تا الان دیدگاهی در رابطه با این مطلب ثبت نشده !

درج دیدگاه

Top