چهارشنبه، ۲۶ دی ۱۳۹۷
January 16, 2019
  جستجو

سرويس اشتراک ويديو ‎آیا میدانستید با پیوستن به کاربران افتخارى پارس فارس می توانید مطلب منتشر کنید و همه بازديد هايتان را به پول تبديل كنيد ؟

همین الان به ما بپیوندید و کسب درآمدتونو شروع کنید !


فولادگر برای سومین بار در مجلس دهم رئیس کمیسیون تولید ملی شد

۲۲ خرداد ۱۳۹۷       ۱۸:۳۸       8786/83246     
رئیس و اعضای هیئت‌رئیسه  کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی و نظارت بر اجرای اصل ۴۴ قانون اساسی مجلس انتخاب شدند.

پارس فارس_مهرداد لاهوتی عضو هیئت‌رئیسه کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی و نظارت بر اجرای اصل 44 قانون اساسی مجلس  با اشاره به نشست عصر امروز(سه‌شنبه، 22 خرداد) این کمیسیون، گفت: در این جلسه، رئیس و اعضای هیئت‌رئیسه کمیسیون انتخاب شدند.

وی افزود: در جلسه امروز کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی و نظارت بر اجرای اصل 44 قانون اساسی، حمیدرضا فولادگر با رأی اکثریت اعضای کمیسیون برای سومین سال متوالی در مجلس دهم، به عنوان رئیس این کمیسیون انتخاب شد.

عضو هیئت‌رئیسه کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی مجلس، تصریح کرد: در بخش دیگری از این جلسه، عباس پاپی‌زاده و رحیم زارع به ترتیب به عنوان نواب اول و دوم انتخاب شدند.

لاهوتی اضافه کرد: در جلسه امروز، محمود شکری و بنده به عنوان دبیران اول و دوم کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی و نظارت بر اجرای اصل 44 قانون اساسی مجلس انتخاب شدیم.

عضو هیئت‌رئیسه کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی مجلس در پایان خاطرنشان کرد: در پایان این جلسه، نادر قاضی‌پور به عنوان سخنگوی این کمیسیون با رأی اکثریت اعضا انتخاب شد.

لینک کوتاه :

دیدگاه کاربران

تا الان دیدگاهی در رابطه با این مطلب ثبت نشده !

درج دیدگاهاشتراک گذاریTop