یکشنبه، ۲۵ آذر ۱۳۹۷
December 16, 2018
  جستجو

سرويس اشتراک ويديو ‎آیا میدانستید با پیوستن به کاربران افتخارى پارس فارس می توانید مطلب منتشر کنید و همه بازديد هايتان را به پول تبديل كنيد ؟

همین الان به ما بپیوندید و کسب درآمدتونو شروع کنید !


رقابت تولیدکنندگان اسباب بازی و سرگرمی در تهران

۲۲ خرداد ۱۳۹۷       ۱۷:۰۳       8786/83212     
 هشتمین نمایشگاه بازی و اسباب بازی از ۱۱ تا ۱۵ تیرماه با حضور ده ها شرکت تولیدکننده و خدماتی حوزه اسباب بازی در تهران برگزار می شود.

پارس فارس_هشتمین نمایشگاه بزرگ بازی و اسباب بازی؛ این نمایشگاه با رویکرد ملی برگزار می شود و شامل بازی و اسباب بازی ایرانی، اسلامی و صدها نوع بازی های مختلف فکری و همچنین بازی های بومی است.

معرفی اسباب بازی های موثر در رشد جسمی و ذهنی کودکان، آشنایی تولیدکنندگان با نیاز های این قشر، ارائه و معرفی آخرین دستاورد های تولیدکنندگان داخلی و ترویج مبانی اصولی ارتباط آگاهانه، یکپارچه سازی فعالیت های حوزه اسباب بازی، ایجاد فرهنگ انتخاب درست اسباب بازی، ایجاد فضای فرهنگی و توسعه سرگرمی و اسباب بازی مهمترین اهداف برگزاری این نمایشگاه است.

در این نمایشگاه که با رویکرد تولیدات ملی و حمایت از صنعت اسباب بازی داخلی برگزار می شود، شرکت های تولید کننده داخلی صدها مدل از انواع اسباب بازی های الکتریکی، ربات ها، انواع چرتکه، پازل، بازی های رنگ شناسی، خمیربازی و بازی های کمک آموزشی را در معرض دید علاقمندان به ویژه کودکان و نوجوانان قرار خواهند داد.

در هشتمین نمایشگاه بزرگ بازی و اسباب بازی؛ اسباب بازی و تولیداتی که با تایید شورای نظارت بر اسباب بازی کشور برپا می شود، صرفا اسباب بازی و تولیداتی که متناسب با فرهنگ ایرانی، اسلامی طراحی و تولید شده و برای رشد و شکوفایی کودکان مفید است، عرضه می شود.

یکی از اتفاقات خوب این نمایشگاه ارائه مشاوره به خانواده ها جهت انتخاب اسباب بازی مناسب، برگزاری کارگاه های رنگ شناسی، کارگاه اسباب بازی و حضور شرکت های دانش بنیان و اجرای برنامه های متنوعی برای کودکان و خانواده ها است.

هشتمین نمایشگاه بزرگ بازی و اسباب بازی از 11 تا 15 تیرماه هر روز از ساعت 9 صبح الی 8 شب در محل سالن حجاب کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برگزاری می شود.

لینک کوتاه :

دیدگاه کاربران

تا الان دیدگاهی در رابطه با این مطلب ثبت نشده !

درج دیدگاهاشتراک گذاریTop