دوشنبه، ۲۶ آذر ۱۳۹۷
December 17, 2018
  جستجو

سرويس اشتراک ويديو ‎آیا میدانستید با پیوستن به کاربران افتخارى پارس فارس می توانید مطلب منتشر کنید و همه بازديد هايتان را به پول تبديل كنيد ؟

همین الان به ما بپیوندید و کسب درآمدتونو شروع کنید !


راه کارهایی برای لاغر کردن بازوها

۲۲ خرداد ۱۳۹۷       ۱۵:۳۱       8750/83204     
 استفاده از یک ترکیب متعادل حاوی رژیم غذایی سالم و ورزش یکی از روش‌های از دست دادن وزن و چربی در همه نقاط بدن مخصوصا چربی بازوهاست. بازوها اگر بزرگ، شل و آویزان باشند ظاهری ناخوشایند به بدن می‌دهند. اما با تمرین‌های مناسب می‌توان آن‌ها راتقویت کرد و شکل خوبی به آنها داد و بدون رژیم به لاغر کردن بازوها پرداخت.

پارس فارس -  امروز به معرفی علل شل شدن بازوها و فعالیت‌هایی می‌پردازیم که در لاغر کردن بازوها بسیار موثرند:
 
چرا بازوها شل و آویزان می‌شوند
 
شل بودن بازوها یا محکم نبودن آنها را سندرم دست خفاشی هم می‌نامند. این مسئله بیشتر در خانم‌های بالای چهل سال به وجود می‌آید. از بین رفتن کشش و انقباض عضلانی و بالا رفتن سن از دلایل اصلی این ناهنجاری هستند. اما نگران نباشید می‌توانید بدون رژیم غذایی به آنها استحکام دهید آن هم با ورزش‌هایی که روی عضلات دو سر و سه سر تمرکز می‌کنند.
 
 تمرین ورزشی برای لاغر کردن بازوها
 
یکی از راه‌های سفت کردن بازوها عضله سازی است. برای عضله سازی یک جفت دمبل برای خود تهیه کنید. می‌توانید به جای دمبل از یک جفت آب معدنی نیم لیتری نیز استفاده کنید. بطری‌های آب به اندازه‌ی دمبل کارایی دارند. دمبل یا بطری‌ها را در مشت بگیرید. کف دست رو به بالا باشد. پاها را به اندازه‌ی شانه ها یا کمی بیشتر باز کنید، عضلات شکم را منقبض کنید تا شکم حالت قوسی‌اش را از دست بدهد و کمر آسیب نبیند و بعد با خم کردن آرنج دمبل‌ها را تا نزدیک سر شانه ها به هم برسانید و همزمان عمل دم را انجام دهید. در هنگام عمل باز‌دم دمبل‌ها را پایین بیاورید تا دست‌ها در راستای شانه قرار بگیرند. هر روز این تمرین را ۲۰ بار انجام دهید. اگر تمرین را یک ماه ادامه دهید خواهید دید که بازوهایتان سفت شده‌اند و دیگر اثری از آن حالت دست خفاشی در آنها وجود ندارد. 

لینک کوتاه :

دیدگاه کاربران

تا الان دیدگاهی در رابطه با این مطلب ثبت نشده !

درج دیدگاه

Top