چهارشنبه، ۲۶ دی ۱۳۹۷
January 16, 2019
  جستجو

سرويس اشتراک ويديو ‎آیا میدانستید با پیوستن به کاربران افتخارى پارس فارس می توانید مطلب منتشر کنید و همه بازديد هايتان را به پول تبديل كنيد ؟

همین الان به ما بپیوندید و کسب درآمدتونو شروع کنید !


تحریم‌های جدید آمریکا علیه اشخاص و شرکت‌های روسیه

۲۲ خرداد ۱۳۹۷       ۱۰:۴۷       8009/83173     
 وزارت خزانه‌داری آمریکا در تازه‌ترین تحرم‌هایش علیه روسیه، سه شخصیت روس و پنج شرکت را تحریم و اعلام کرد که این اشخاص و شرکت‌ها با ارتش و سرویس اطلاعاتی مسکو در حملات سایبری به آمریکا و متحدانش همکاری می‌کنند.

 پارس فارس - به نقل از خبرگزاری رویترز، استیون منوچن، وزیر خزانه‌داری آمریکا در بیانیه‌ای اعلام کرد: آمریکا متعهد به مقابله با عوامل مخرب در فدراسیون روسیه، ارتش و سرویس‌های اطلاعاتی برای افزایش اقدامات خصومت‌آمیز سایبری فعالیت می‌کنند.

 

منوچن اعلام کرد: این شرکت‌های طراحی شده به طور مستقیم برای ارتقای ظرفیت‌های سایبری و زیر زمینی کمک می‌کنند، بنابراین این شرکتها با این اقدامات ایمنی و امنیت آمریکا و متحدانش را مورد تهدید قرار می دهند.

 

هنوز مسکو درباره این اقدام آمریکا واکنش نشان نداده است.

 

این وزارتخانه اعلام کرد: از فعالیت‌های سایبری بی‌ثبات کننده روسیه می‌توان به حملات نات پتیا NotPetya در سال گذشته میلادی اشاره کرد که در سراسر اروپا، آسیا و آمریکا به سرعت گسترش یافت.

 

کاخ سفید در ماه فوریه روسیه مقصر این حملات سایبری دانست و اعلام کرد: "این حملات میلیاردها دلار ضرر به همراه داشته و بخشی از تلاش‌های کرملین برای بی‌ثباتی در اوکراین است."

 

شرکتهای تحریم شده روسیه digital Security, ERPScan, Embedi, Kvant Scientific Research Institute و Divetechnoservices هستند.

 

منبع: ایسنا

لینک کوتاه :

دیدگاه کاربران

تا الان دیدگاهی در رابطه با این مطلب ثبت نشده !

درج دیدگاهاشتراک گذاریTop