شنبه، ۴ خرداد ۱۳۹۸
May 25, 2019
  جستجو

سرويس اشتراک ويديو ‎آیا میدانستید با پیوستن به کاربران افتخارى پارس فارس می توانید مطلب منتشر کنید و همه بازديد هايتان را به پول تبديل كنيد ؟

همین الان به ما بپیوندید و کسب درآمدتونو شروع کنید !


خرید بیش از ۴۱ هزار و ۶۶۷ تن برگ سبز چای

۲۰ خرداد ۱۳۹۷       ۲۲:۲۷       4614/82933     
یک مقام مسئول گفت: تاکنون بیش از ۴۱ هزار و ۶۶۷ تن برگ سبز چای با ارزش بالغ بر ۱۰۰ میلیارد تومان از چایکاران خریداری شد.  

 پارس فارس - گودرز خردادپور معاون بازاریابی و تنظیم بازار سازمان چای، از آغاز برداشت چین دوم برگ سبز چای خبر داد و گفت: تاکنون بیش از ۴۱ هزار و ۶۶۷ تن برگ سبز چای با ارزش بالغ بر ۱۰۰ میلیارد تومان از چایکاران خریداری شد که این میزان نسبت به مدت مشابه سال قبل به سبب سرمای دیر رس بهاره ۸ درصد کاهش یافته است.

به گفته وی ۳۰ هزار و ۷۴۷ تن معادل ۷۳٫۷۹ درصد درجه یک و ۱۰ هزار و ۹۲۰ تن معادل ۲۶٫۲۱ درصد درجه دو است.

خردادپور درباه آخرین وضعیت پرداخت مطالبات چایکاران افزود: تا به امروز بیش از ۱۷ میلیارد تومان از مطالبات چایکاران پرداخت و مابقی درآینده نزدیک به حساب تولیدکنندگان واریز خواهد شد.

معاون بازاریابی و تنظیم بازار سازمان چای ادامه داد: با توجه به شرایط مساعد بارندگی، پیش‌بینی می‌شود که وضعیت تولید از نظر کمی و کیفی در چین دوم بهاره افزایش یابد، اما تا پایان دوره بهره‌برداری نمی‌توان اظهار نظری راجع به جبران ۸ درصدی میزان تولید تا پایان دوره بهره‌برداری داشت.

وی در پایان سخنان خود با بیان اینکه از میزان برگ سبز خریداری شده حدود ۹ هزار و ۳۷۹ تن چای خشک استحصال شده است، تصریح کرد: با وجود کیفیت مناسب چای تولیدی، مشکلی در فروش نداریم به طوری‌که اکثر چای تولیدی امسال به فروش رسیده است.

لینک کوتاه :

دیدگاه کاربران

تا الان دیدگاهی در رابطه با این مطلب ثبت نشده !

درج دیدگاهاشتراک گذاریTop