شنبه، ۴ خرداد ۱۳۹۸
May 25, 2019
  جستجو

سرويس اشتراک ويديو ‎آیا میدانستید با پیوستن به کاربران افتخارى پارس فارس می توانید مطلب منتشر کنید و همه بازديد هايتان را به پول تبديل كنيد ؟

همین الان به ما بپیوندید و کسب درآمدتونو شروع کنید !


کولاکوویچ: روسیه واقعاً بهتر از ما بازی کرد

۲۰ خرداد ۱۳۹۷       ۲۱:۵۰       4614/82924     
سرمربی تیم ملی والیبال ایران گفت: ما به دو تیم قدرتمند برزیل و روسیه باختیم اما شانس پیروزی در هر دو بازی را داشتیم.

 پارس فارس - ایگور کولاکوویچ سرمربی تیم ملی والیبال ایران بعد از شکست 3 بر یک برابر روسیه درباره این دیدار گفت: بازی سختی بود. هر دو تیم در زمین قدرت نمایی کردند اما روسیه واقعاً بهتر از ما بازی کرد. همه ست ها با نتیجه نزدیک پیش رفت. بازی سختی بود. ما در ست دوم و سوم هم شانس پیروزی داشتیم. در ست چهارم هم تا امتیاز 19 برابر بودیم.

وی ادامه داد: بازیکن شماره شش روسیه بعد از آن با سرویس‌های خوب خودش ما را متعجب ساخت. به هر حال ما خوب کار کردیم. روسیه بازیکنان قدرتمند جهان مثل موزرسکی را در اختیار دارد. در دنیای والیبال مرسوم نیست که مدافع میانی بسیاری از پاس‌های حمله را همانند یک پشت خط زن بگیرد اما درصد بالایی از توپ‌ها در این بازی به موزرسکی می‌رسید و او نیز همانند یک پشت خط زن عمل می‌کرد. به روسیه بخاطر این پیروزی و به بازیکنان خودم که بسیار جنگنده ظاهر شدند، تبریک می‌گویم.

سرمربی تیم ملی والیبال ایران در پاسخ به این سوال که آیا باخت به دو قدرت والیبال دنیا را با توجه به عملکرد تیمی نتیجه مناسب ارزیابی می‌کنید، خاطر نشان کرد: بله. ما به دو تیم قدرتمند برزیل و روسیه باختیم. اما شانس پیروزی در هر دو بازی را داشتیم. شاید انتظارمان این بود که با دو برد اوفا را به مقصد شیکاگو ترک کنیم. اما حقیقت این است که برزیل و روسیه بهتر از ما ظاهر شد.

لینک کوتاه :

دیدگاه کاربران

تا الان دیدگاهی در رابطه با این مطلب ثبت نشده !

درج دیدگاهاشتراک گذاریTop