چهارشنبه، ۲۶ دی ۱۳۹۷
January 16, 2019
  جستجو

سرويس اشتراک ويديو ‎آیا میدانستید با پیوستن به کاربران افتخارى پارس فارس می توانید مطلب منتشر کنید و همه بازديد هايتان را به پول تبديل كنيد ؟

همین الان به ما بپیوندید و کسب درآمدتونو شروع کنید !


خانم بازیگر به شایعه بارداری اش واکنش نشان داد

۲۰ خرداد ۱۳۹۷       ۱۶:۲۶       8750/82846     
 آرام جعفری بازیگر کشورمان با انتشار پستی در اینستاگرام به انتشار خبر بارداری اش واکنش نشان داد. 

 پارس فارس - آرام جعفری بازیگر آرام سریال زیر آسمان شهر چندسالی است که زندگی آرام و بی حاشیه ای را در کنار همسرش آغاز کرده است . این هنرمند کشورمان اگرچه همیشه سعی میکند از حواشی به دور باشد اما به لطف فضای مجازی وجود حاشیه ها امری طبیعی است.آرام جعفری
یک شایعه جدید درباره زندگی شخصی آرام جعفری او را به واکنش واداشت .
روز گذشته خبری در فضای مجازی منتشر و دست به دست شد که حکایت از بارداری آرام جعفری داشت . در خبر منتشر شده روی عکس خانم بازیگر خبر بارداری او ثبت شده بود و همین موضوع با واکنش آرام جعفری همراه بود.
 آرام جعفری
بارداری آرام جعفری صحت ندارد

آرام جعفری با انتشار عکسی در اینستاگرام به ماجرای بارداری اش واکنش نشان داد و نوشت :پست موقت،سلام دوستان و همراهان همیشگی،که همیشه دوستون دارم و شما منو سرشار از محبت خودتون میکنید،متاسفانه چند وقتی هستن،یک سری از پیجهای فیک که دنبال لایک هستن و حواشی درست میکنن،از عکسهای من سوٌ استفاده میکنن و شایع کردن بنده باردارم هستم.

پ.ن ١:من باردار نیستم.

پ.ن ٢:آخه بارداری هنرمندا هم یه چیز طبیعی هست،مثل بقیه مردم،من بی حاشیه هستم،اگر از طرف پیجهای دیگه بازم اخبار دروغ بشنوم،حتما شکایت خواهم کرد...ممنون از شما مردم خوب....

لینک کوتاه :

دیدگاه کاربران

تا الان دیدگاهی در رابطه با این مطلب ثبت نشده !

درج دیدگاه

Top