دوشنبه، ۲۶ آذر ۱۳۹۷
December 17, 2018
  جستجو

سرويس اشتراک ويديو ‎آیا میدانستید با پیوستن به کاربران افتخارى پارس فارس می توانید مطلب منتشر کنید و همه بازديد هايتان را به پول تبديل كنيد ؟

همین الان به ما بپیوندید و کسب درآمدتونو شروع کنید !


دولت مخالفتی با مسکوت ماندن لایحه CFT ندارد

۲۰ خرداد ۱۳۹۷       ۱۱:۳۹       8009/82794     
 رییس مجلس شورای اسلامی در پاسخ به اخطار نماینده قائمشهر درباره نظر دولت پیرامون مسکوت ماندن لایحه الحاق ایران به کنوانسیون مقابله با تامین مالی تروریسم (CFT) در جلسه علنی امروز (یکشنبه) گفت: ‌دولت مخالفتی با این موضوع ندارد.

  پارس فارس - علی ادیانی نماینده قائمشهر در خلال رای‌گیری برای مسکوت ماندن دو ماهه بررسی لایحه ایران به کنوانسیون مقابله با تامین مالی تروریسم در تذکری، گفت: طبق آیین‌نامه باید دولت نظرش را درباره مسکوت ماندن و یا نماندن لایحه ارائه کند که چنین چیزی را دولت مطرح نکرده است.

 

همچنین محمد دهقانی عضو هیات رییسه فراکسیون ولایی مجلس نیز در اخطار و تذکری به صحبت‌های عراقچی واکنش نشان داد و گفت: آقای عراقچی مطالبی را در توضیح لایحه الحاق ایران به کنوانسیون مقابله با تامین مالی تروریسم مطرح کردند و صحبت از کار کارشناسی درباره این لایحه بیان کردند. ایشان گفته که فقط چند گروه در لیست گروه‌های تروریستی هستند و تحریم شدند، حال اینکه همین الان نیز برخی از فرماندهان سپاه را تحریم کردند و به بهانه مبارزه با تروریسم نیز برخی از شرکت‌ها را تحریم نمودند.

 

لاریجانی در پاسخ به این اخطار گفت: ما در حال رای‌گیری درباره مسکوت ماندن این لایحه هستیم، شما باید تذکر ناظر به وجود اشکال آیین‌نامه‌ای مطرح کنید، آقای عراقچی صحبت‌هایی را مطرح کردند.

 

منبع: ایسنا

لینک کوتاه :

دیدگاه کاربران

تا الان دیدگاهی در رابطه با این مطلب ثبت نشده !

درج دیدگاهاشتراک گذاریTop