چهارشنبه، ۲۶ تیر ۱۳۹۸
July 17, 2019
  جستجو

سرويس اشتراک ويديو ‎آیا میدانستید با پیوستن به کاربران افتخارى پارس فارس می توانید مطلب منتشر کنید و همه بازديد هايتان را به پول تبديل كنيد ؟

همین الان به ما بپیوندید و کسب درآمدتونو شروع کنید !


اپل اپل واچ و تغییرات ظاهری جدید جالب

۱۹ خرداد ۱۳۹۷       ۱۵:۱۷       8750/82605     
 کمپانی اپل قصد دارد تغییراتی در ظاهر ساعت های هوشمند خود ایجاد کنید. به تازگی خبر هایی در برخی وب سایت ها منتشر شده است که بیان می کند اپل می خواهد با ایجاد تغییراتی همچون اضافه کردن دکمه لمسی کاربران قدیمی خود را به خرید دستگاه های جدید ترغیب کنید. البته این خبر هنوز به صورت رسمی توسط این کمپانی قدرتمند اعلام نشده است.

 پارس فارس - ظاهر اپل واچ ها تقریبا در تمام نسخه های عرضه شده مشابه هم بوده است از این رو کاربران این گجت هوشمند به نظر مایل به خرید ساعت های جدید هوشمند نیستند از این رو اپل باید تغییراتی را در ساعت های خود ایجاد کند. بدون شک ظاهر فعلی اپل واچ بسیار زیبا است و این موضوع ایجاد تغییرات را بسیار سخت تر می کند. تصاویر منتشر شده خبر از یک کلید لمسی می بدهد و باید این موضوع را برداشت کرد که تفاوت میان مدل‌ جدید با نسل قبلی، نوع کلید به کار رفته خواهد بود چرا که این دکمه‌ها قابلیت باز خورد لمسی خواهند داشت. این بدین معنی است کلید‌های جدید با تماس کاربر، ویبره‌ی ضعیفی ایجاد خواهند کرد.

قابلیت باز خورد لمسی از یک تنولوژی خاص بهره می برد که Taptic Engine نام دارد. این قابلیت امکان چرخش لمسی را نیز ایجاد می کند. بدین صورت که کاربر بر خلاف مدل‌های قبلی که مجبور بود با چرخاندن فیزیکی گزینه‌ی مورد نظر را انتخاب کند، دیگری نیازی برای این کار ندارد و با لمس و جابجا کردن انگشتش می‌تواند تغییرات مدنظر خود ایجاد کند.
با توجه به شرایط موجود سال ۲۰۱۹ را می توان سال تحول این برند قدرتمند در بخش ساعت های هوشمند خود یا همان اپل واچ دانست. به نظر می‌رسد که قابلیت‌های جدید‌ نظیر رقابت، واکی-تاکی، حالت‌های تمرینی بیشتر و همچنین ارتقای کارآیی سیری موجب شود که اپل واچ بعدی به مناسب‌ترین گزینه برای طرفداران ساعت‌های هوشمند تبدیل شود.

لینک کوتاه :

دیدگاه کاربران

تا الان دیدگاهی در رابطه با این مطلب ثبت نشده !

درج دیدگاهاشتراک گذاریTop