یکشنبه، ۵ خرداد ۱۳۹۸
May 26, 2019
  جستجو

سرويس اشتراک ويديو ‎آیا میدانستید با پیوستن به کاربران افتخارى پارس فارس می توانید مطلب منتشر کنید و همه بازديد هايتان را به پول تبديل كنيد ؟

همین الان به ما بپیوندید و کسب درآمدتونو شروع کنید !


روز شاد و متفاوت کی‌روش/ هواداران سنگ تمام گذاشتند

۱۹ خرداد ۱۳۹۷       ۱۴:۴۲       8009/82598     
 تیم ملی فوتبال ایران در حالی تمرین روز شنبه خود را در زمین استراگینو برگزار کرد که کارلوس کی‌روش و بازیکنان روز شاد و متفاوتی را پشت سر گذاشتند.

 پارس فارس - کارلوس کی‌روش بر خلاف گذشته در تمرین روز شنبه تیم ملی روز متفاوتی داشت. او از ابتدای تمرین به میان هواداران آمد و با آنان به خوش و بش پرداخت و بارها با درخواست‌های هواداران ایرانی و غیر ایرانی حاضر در محل تمرین تیم ملی با آنان به گفت‌وگو پرداخت و به درخواست‌های آنان برای گرفتن عکس یادگاری پاسخ مثبت می‌داد.

 

تمرین تیم ملی فوتبال از ساعت ۱۱ به وقت محلی در زمین تمرین استراگینو برگزار شد تمرین امروز با تمرین‌های پیشین تیم ملی کاملا متفاوت بود و همه بازیکنان با دستور کی‌روش به کنار زمین آمدند و با تماشاگران عکس یادگاری گرفتند.

 

در ابتدای تمرین بازیکنان ۱۵ دقیقه به گرم کردن پرداختند و سپس به وسط زمین تمرین آمدند و کی‌روش چند دقیقه‌ای برای بازیکنان به صحبت پرداخت.

 

بازیکنان تیم ملی پیش از وارد شدن به زمین مورد تشویق هواداران حاضر قرار گرفتند و به بازیکنان خوش‌آمد گفتند. بازیکنان تیم ملی نیز پس از حضور در جمع هواداران از حمایت آن‌ها تشکر کردند و تاکید کردند که پاسخ این حمایت‌ها را با تمام توان خواهند داد.

 

پس از شروع تمرین کارلوس کی‌روش مدتی را با کریم انصاری فرد به گفت‌وگو پرداخت و بعد از آن بازیکنان به تمرین دو نفره و چند نفره پرداختند و سپس به کار با تور والیبال و کار با توپ پرداختند. تمرین تیم ملی یک ساعت و ۲۰ دقیقه طول کشید و پس از آن بازیکنان به رختکن رفتند.

 

یکی از اتفاقات بسیار جالب تمرین امروز تیم ملی روحیه متفاوت کارلوس کی‌روش بود.

 

از نکات جالب دیگر تمرین امروز هوای بسیار سرد محل تمرین بود. این سرما در حدی بود که تماشاگران حاضر گاهی شروع به راه رفتن می‌کردند تا بتوانند خودشان را گرم کنند.

 

منبع: ایسنا

لینک کوتاه :

دیدگاه کاربران

تا الان دیدگاهی در رابطه با این مطلب ثبت نشده !

درج دیدگاهاشتراک گذاریTop