چهارشنبه، ۲۶ دی ۱۳۹۷
January 16, 2019
  جستجو

سرويس اشتراک ويديو ‎آیا میدانستید با پیوستن به کاربران افتخارى پارس فارس می توانید مطلب منتشر کنید و همه بازديد هايتان را به پول تبديل كنيد ؟

همین الان به ما بپیوندید و کسب درآمدتونو شروع کنید !


انتشار دنباله کتاب افشاگر «آتش و خشم»

۱۹ خرداد ۱۳۹۷       ۱۲:۵۰       8009/82581     
 «مایکل وولف» خبرنگار و نویسنده آمریکایی از آغاز نگارش دنباله کتاب پرفروش «آتش و خشم» درباره رسوایی‌های کاخ سفید خبر داد.

 پارس فارس - به نقل از گاردین، «وولف» قرارداد نگارش دنباله کتاب موفق «آتش و خشم» را با انتشارات «هنری هولت» امضا کرده و به گفته خودش در این کتاب به زندگی سیاستمداران آمریکایی در برهه زمانی کنونی می‌پردازد.

 

کتاب «آتش و خشم» در ماه ژانویه سال جاری میلادی منتشر شد و به موفقیت بزرگی دست یافت چرا که «مایکل وولف» در این کتاب به شکل بی‌سابقه‌ای به کابیته ترامپ از جمله «استیو بِنن» استراتژیست ارشد و سابق کاخ سفید دسترسی داشته و در کتاب ۳۳۶ صفحه‌ای خود به مسائل گوناگونی از پشت پرده کاخ سفید از جمله توصیف رفتار «ترامپ» و تعامل آشفته او با کارکنان ارشد کاخ سفید تا ارائه توضیحات خفت‌باری درباره خانواده «ترامپ» از زبان «استیو بنن» پرداخته است. در این کتاب «ترامپ» به شخصی تشبیه شده که کارکنان کاخ سفید احترامی برای او قائل نیستند و ۱۰۰ درصد اطرافیانش معتقدند شخصی مناسب برای ریاست‌جمهوری آمریکا نیست.

 

کتاب «آتش و خشم» که برای ۱۵ هفته در صدر فهرست پرفروش‌ترین کتاب‌های نیویورک‌تایمز قرار داشت، تاکنون بیش از دو میلیون نسخه تنها در آمریکا فروخته است. همچنین قرار است یک سریال تلویزیونی بر اساس این کتاب به کارگردانی «جی روش» ساخته شود.

لینک کوتاه :

دیدگاه کاربران

تا الان دیدگاهی در رابطه با این مطلب ثبت نشده !

درج دیدگاه

Top