شنبه، ۲ شهریور ۱۳۹۸
August 24, 2019
  جستجو

سرويس اشتراک ويديو ‎آیا میدانستید با پیوستن به کاربران افتخارى پارس فارس می توانید مطلب منتشر کنید و همه بازديد هايتان را به پول تبديل كنيد ؟

همین الان به ما بپیوندید و کسب درآمدتونو شروع کنید !


پیش بینی تمهیدات لازم برای ایمنی شهروندان در فضاهای شهری

۱۰ خرداد ۱۳۹۷       ۱۸:۰۱       8786/81253     
 در پی بروز حادثه برای کودکی در فضای بازی در منطقه ۱۵ شهرداری تهران اعلام کرد تمهیدات لازم برای ایمنی شهروندان در فضاهای شهری اندیشیده می شود.

پارس فارس_روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۵ ضمن ابراز تاسف از حادثه پیش آمده برای کودکی در فضای بازی جهت تنویر افکار عمومی اعلام کرد:

بوستان ها و مراکز تفرجگاهی در راستای خدمت رسانی و ایجاد فضاهای تفریحی و فراغتی شهروندان ایجاد می شود. در این راستا تعداد ۱۲۴ بوستان به مساحت بیش از ۶۷۰ هکتار در منطقه ۱۵ ایجاد شده که در اغلب آنها وسایل بازی کودک و وسایل ورزشی نصب است.

درخصوص گزارش حادثه ای برای یک کودک٬ شهرداری منطقه ۱۵ به محض اطلاع از موضوع، کارشناسانی را برای بازدید از وسیله بازی یاد شده اعزام کرد تا در صورت نیاز اقدامات بعدی برای جلوگیری از حوادث مشابه انجام پذیرد.

ضمنا به منظور دلجویی از خانواده محترم کودک حادثه دیده، دیداری نیز با این خانواده داشته و آماده هرگونه همکاری و مساعدت هستیم.
در پایان ضمن آرزوی سلامتی برای کودک عزیزمان، نسبت به پیش بینی تمهیدات ایمنی لازم در فضاهای شهری که مورد استفاده شهروندان عزیز است، تاکید مجدد بعمل آمده تا از تکرار حوادث ناخوشایند این چنینی جلوگیری به عمل آید.

لینک کوتاه :

دیدگاه کاربران

تا الان دیدگاهی در رابطه با این مطلب ثبت نشده !

درج دیدگاهاشتراک گذاریTop