چهارشنبه، ۲۱ آذر ۱۳۹۷
December 12, 2018
  جستجو

سرويس اشتراک ويديو ‎آیا میدانستید با پیوستن به کاربران افتخارى پارس فارس می توانید مطلب منتشر کنید و همه بازديد هايتان را به پول تبديل كنيد ؟

همین الان به ما بپیوندید و کسب درآمدتونو شروع کنید !


گذر از خطوط قرمز پذیرفتنی نیست

۲ اردیبهشت ۱۳۹۳       ۱۷:۱۸       2/787     
خبررسانی پارس: گذر از خطوط قرمز نظام جمهوری اسلامی ایران به هیچ عنوان پذیرفتنی نیست.

حجت الاسلام و المسلمین «احمد سالک» در گفت و گو با ایرنا در پاسخ به این سوال که آیا این کمیسیون می تواند درمورد دیدار شخصی وزیران (دیدار نوروزی علی جنتی با سید محمد خاتمی) سوال کند، اظهار داشت: وزیران در جایگاه حاکمیتی قرار دارند و در این جایگاه به هیچ عنوان مسایل شخصی و خصوصی نمی تواند مطرح شود.

وی ادامه داد: هر وزیری در نظام جمهوری اسلامی ایران اگر از خطوط قرمز و مسایل مربوطه عبور کند، مشکل دارد. حال این موضوع مربوط به اعتقاداتش باشد یا خیر. رییس کمیسیون فرهنگی مجلس تصریح کرد: وزیر ارشاد امروز به سوال های متعدد نمایندگان پاسخ می دهد که یکی از آن سوال ها درباره دیدارش با سید محمد خاتمی است و نتیجه نهایی توسط سخنگوی این کمیسیون اعلام می شود. وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به مناسبت عید نوروز همراه با فعالان سیاسی کشور با حجت الاسلام و المسلمین سیدمحمد خاتمی رییس جمهوری سابق کشور دیدار کرد. پس از این دیدار اعضای کمیسیون فرهنگی مجلس خواهان ارایه توضیحاتی توسط وی به این کمیسیون شدند.
لینک کوتاه :

دیدگاه کاربران

تا الان دیدگاهی در رابطه با این مطلب ثبت نشده !

درج دیدگاه

Top