چهارشنبه، ۲۱ آذر ۱۳۹۷
December 12, 2018
  جستجو

سرويس اشتراک ويديو ‎آیا میدانستید با پیوستن به کاربران افتخارى پارس فارس می توانید مطلب منتشر کنید و همه بازديد هايتان را به پول تبديل كنيد ؟

همین الان به ما بپیوندید و کسب درآمدتونو شروع کنید !


روزنامه ایتالیایی: یکی از شهرهای ایران از شهرهای جذاب جهان است

۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۷       ۰۹:۲۳       8009/78407     

پارس فارس - وبسایت روزنامه ایتالیایی «لاستمپا» در بخش گردشگری خود به معرفی تهران به عنوان یک شهر گردشگری جذاب پرداخت و نوشت:

تهران پایتخت ایران در منطقه شمالی کشور و در کوهپایه های البرز قرار گرفته و بزرگترین شهر ایران است. تهران همچنین مرکز مهم اقتصادی و صنعتی کشور محسوب می شود. مرکز این شهر در میدان امام خمینی و در منطقه بازار توسعه یافته است. در اطراف مرکز شهر محله های متوسط وجود دارند در حالی که مناطق شمال شهر ثروتمند هستند و اکثر سفارت خانه ها در آن جای گرفته اند. 

این روزنامه در ادامه افزود:

برج میلاد نماد شهر تهران و از جمله بلندترین ها در جهان است. موزه جواهرات، پل طبیعت، محله دربند، کاخ گلستان، پارک جمشیدیه و کاخ سعدآباد از جمله جذابیت های جالب تهران برای گردشگران به شمار می روند.

لاستمپا به موزه ملی ایران نیز اشاره کرد و نوشت:

اگر علاقمند به تاریخ و باستان شناسی هستید حتما از موزه ملی ایران بازدید کنید که از دو مجموعه موزه ایران باستان و موزه عصر اسلامی ساخته شده است. در این موزه آثار باستانی و دوران قرون وسطا از جمله گلدان های سرامیکی، ابزارآلات فلزی، سکه های فلزی و کتاب های نادر نگهداری می شوند. آثار باستانی تر نیز مربوط به دوران سنگی می شوند و برخی نیز حدود ۳۰ تا ۳۵ هزار سال قدمت دارند. اشیا دست ساز زیادی نیز از پرسپولیس در این موزه نگهداری می شوند. 

در این گزارش همچنین به موارد منفی سفر به ایران اشاره شده است:

در شهرهای اصلی و پایتخت، موارد جیب بری و دزدی افزایش یافته است. در تهران حتا موارد متوقف کردن خارجی ها از سوی افراد لباس عادی که خود را به عنوان مامور معرفی می کنند، وجود دارد. همچنین از مدت ها است که در این کشور فعالیت های عناصر وابسته به داعش به ثبت رسیده است. 

لینک کوتاه :

دیدگاه کاربران

تا الان دیدگاهی در رابطه با این مطلب ثبت نشده !

درج دیدگاهاشتراک گذاریTop