جمعه، ۱ شهریور ۱۳۹۸
August 23, 2019
  جستجو

سرويس اشتراک ويديو ‎آیا میدانستید با پیوستن به کاربران افتخارى پارس فارس می توانید مطلب منتشر کنید و همه بازديد هايتان را به پول تبديل كنيد ؟

همین الان به ما بپیوندید و کسب درآمدتونو شروع کنید !


سرمربی الجزیره : در بازی برگشت هم گل می زنیم!

۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۷       ۲۳:۴۲       4614/76354     
سرمربی تیم فوتبال الجزیره امارات گفت: تکرار پنالتی برای پرسپولیس غیرمنطقی و غیرقانونی بود.

 پارس فارس - کات بعد از پیروزی ۳ بر ۲ مقابل پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا در نشست خبری گفت: پرسپولیسی‌ها یک سانتر خوب در نیمه اول داشتند و به گل رسیدند. در این لحظه ما مایوس شدیم اما بازیبا نتیجه خوبی به پایان رسید.

* پنالتی پرسپولیس عجیب و ناراحت کننده بود

وی ادامه داد: پنالتی پرسپولیس ما را خیلی ناراحت کرد و تصمیم عجیبی از سوی داور بود و تکرار پنالتی غیرقانونی و غیرطبیعی بود.نفهمیدم چرا کمک داور دستور به تکرار داد و این پنالتی عجیب و غریب و تصمیمی شگفت انگیز بود.

*بردن پرسپولیس یک دستاورد بزرگ برای الجزیره بود

کات تاکید کرد: خوشحالم که پیروز شدیم زیرا یکی از جوان‌ترین تیم‌های آسیا را داریم. دو تیم خیلی خوب بازی کردند. این یک دستاورد بزرگ برای ما بود.

* دستاورد بزرگ ما در تهران خواهد بود

وی افزود: این برد یک مساله کوچک بود اما دستاورد بزرگ ما در تهران به دست خواهد آمد. در جام باشگاه های جهان کیفیت خود را نشان داده بودیم و در بازی برگشت هم گل می زنیم و منتظر اتفاقات در پیش هستیم.

* عجیب بود که کمک داور پنالتی گرفت، نه داور

کات گفت: عجیب بود که کمک داور پنالتی اعلام کرد در حالیکه داور وسط به صحنه نزدیک تر بود. باور دارم که در تهران حداقل یک گل می‌زنیم. ما با تیمی قوی‌تر از خودمان بازی کردیم.

لینک کوتاه :

دیدگاه کاربران

تا الان دیدگاهی در رابطه با این مطلب ثبت نشده !

درج دیدگاهاشتراک گذاریTop