یکشنبه، ۵ خرداد ۱۳۹۸
May 26, 2019
  جستجو

سرويس اشتراک ويديو ‎آیا میدانستید با پیوستن به کاربران افتخارى پارس فارس می توانید مطلب منتشر کنید و همه بازديد هايتان را به پول تبديل كنيد ؟

همین الان به ما بپیوندید و کسب درآمدتونو شروع کنید !


ممنوع شدن فروش گوشت چرخ کرده آماده شده در قصابیها

۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۷       ۱۲:۴۰       8009/75788     
 اداره کل دامپزشکی استان: عرضه گوشت چرخ کرده از قبل آماده شده در قصابی ها ممنوع است و گوشت صرفاً باید در حضور مشتری چرخ شود.

پارس فارس - رئیس شبکه دامپزشکی شهرستان بیرجند، با تأکید بر اینکه شهروندان از خرید گوشت چرخ کرده آماده در قصابی ها پرهیز کنند، از شهروندان خواست: به هیچ عنوان گوشت چرخ کرده از قبل آماده شده در قصابی ها را خریداری نکنند.

حسن علیزاده افزود: شهروندان از خرید گوشت قرمز تازه که در بیرون یخچال قصابی ‌ها نگهداری می ‌شوند، خودداری کنند و لازم است گوشت تازه در یخچال فروشگاه نگهداری و پس از تقاضای مشتری به بیرون یخچال منتقل و تحویل شود.

وی گفت: با توجه به اینکه نظارت بهداشتی بر گوشت قرمز و سایر فرآورده‌های خام دامی همچون مرغ، ماهی، میگو، شیر، عسل، تخم‌مرغ و آلایش‌های خوراکی از وظایف دامپزشکی است، ضرورت دارد شهروندان هرگونه تخلف احتمالی در عرضه این موارد را به شماره تلفن ۱۵۱۲ اطلاع دهند تا در اسرع وقت نسبت به برخورد با متخلفان اقدام لازم صورت پذیرد.

لینک کوتاه :

دیدگاه کاربران

تا الان دیدگاهی در رابطه با این مطلب ثبت نشده !

درج دیدگاهاشتراک گذاریTop