یکشنبه، ۵ خرداد ۱۳۹۸
May 26, 2019
  جستجو

سرويس اشتراک ويديو ‎آیا میدانستید با پیوستن به کاربران افتخارى پارس فارس می توانید مطلب منتشر کنید و همه بازديد هايتان را به پول تبديل كنيد ؟

همین الان به ما بپیوندید و کسب درآمدتونو شروع کنید !


چراغ سبز ترامپ به کشتار مردم در خیابان های آمریکا

۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۷       ۱۲:۳۲       8009/75787     
 در حالی که تلاش های زیادی در داخل آمریکا برای شدیدتر شدن قوانین کنترل سلاح با هدف کاهش کشتار مردم این کشور در جریان است، «ترامپ» اعلام کرده که قوانین کنترل سلاح تشدید نمی شوند.

پارس فارس - «دونالد ترامپ» رئیس جمهوری آمریکا در حمایت از انجمن ملی سلاح این کشور که یکی از حامیان مالی وی در ایام انتخابات ریاست جمهوری ایلات متحده بود اعلام کرد که قوانین کنترل سلاح در آمریکا تشدید نمی شوند.

یورو نیوز در این رابطه می نویسد: دونالد ترامپ، رئیس جمهوری ایالات متحده آمریکا در انجمن سلاح آمریکا که گفت قوانین مالکیت سلاح را سخت تر نخواهد کرد.

رئیس جمهوری آمریکا در حالی این سخن را مطرح می کند که پیش‌تر و بعد از حمله به دبیرستانی در فلوریدا گفته بود که با اعمال محدودیت هایی برای مالکیت سلاح موافق است.

در جلسه سالانه انجمن سلاح آمریکا او بار دیگر بر مسلح شدن معلم ها و افزایش امنیت مدارس برای جلوگیری از کشتارهای آینده پافشاری کرد.

ترامپ همچنین در سخنانش به حمله تروریستی ۱۳ نوامبر پاریس اشاره کرده و گفته است که این حمله تروریستی که ۱۳۰ کشته بر جای گذاشت می توانست تلفات کمتری داشته باشد اگر قربانیان یا دست کم تعدادی از آنها مسلح بودند.

ترامپ افزود:  آنها به طور وحشیانه‌ای توسط گروه کوچکی از تروریست های مسلح کشته شدند. آنها زمان کافی داشتند که تک تک افراد را بکشند.

او همچنین در مقایسه های خود بریتانیا را مثال زد و گفت که در بریتانیا مردم به جای سلاح گرم، چاقو دارند و زخمی های ناشی از چاقو در لندن، بیمارستانی در این شهر را شبیه بیمارستانی در مناطق جنگی کرده است. دونالد ترامپ البته اسناد و مدارکی درباره چنین اتفاقی در لندن ارائه نکرد.

انجمن سلاح آمریکا که لابی قدرتمندی در آمریکا به شمار می رود از حامیان دونالد ترامپ در جریان مبارزات انتخاباتی بود.

بحث محدود کردن مالکیت سلاح در آمریکا از دوره ریاست جمهوری باراک اوباما در آمریکا بالا گرفت ولی وی نتوانست قوانین را در این مورد تغییر دهد. دونالد ترامپ نیز با اینکه وعده هایی برای محدود کردن مالکیت سلاح بعد از حمله ماه فوریه به یک دبیرستان در ایالت فلوریدا داده بود، اما وی اکنون نظرش را تغییر داده است.

لینک کوتاه :

دیدگاه کاربران

تا الان دیدگاهی در رابطه با این مطلب ثبت نشده !

درج دیدگاهاشتراک گذاریTop