یکشنبه، ۵ خرداد ۱۳۹۸
May 26, 2019
  جستجو

سرويس اشتراک ويديو ‎آیا میدانستید با پیوستن به کاربران افتخارى پارس فارس می توانید مطلب منتشر کنید و همه بازديد هايتان را به پول تبديل كنيد ؟

همین الان به ما بپیوندید و کسب درآمدتونو شروع کنید !


تصاویر چاق‌ترین خواهران دنیا با گرسنگی وحشتناک

۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۷       ۱۳:۵۶       8009/74784     
 در میان‌ترین‌های دنیا چاق‌ترین‌ها دسته‌های پرتعداد تری دارند چرا که اضافه وزن یکی از معضلات زندگی‌های امروزی است و این معضل ۲ خواهر کم سن و سال هندی را نیز درگیر خود کرده است. ۲ خواهر هشت و شش ساله که وزن آن‌ها با هم نزدیک به ۱۴۰ کیلوگرم است.

پارس فارس - "یوگیتا" ۸ ساله و "آمیشا" ۶ ساله که به ترتیب ۸۲ و ۵۹ کیلوگرم وزن دارند به عنوان یک بیمار تلقی شده و باید تحت عمل جراحی قرار می‌گرفتند، جراحی با ریسک بالا که در نهایت تیمی از متخصصین انجام آن را پذیرفت.

پدر این دو خواهر می‌گوید:چاقی دخترانم مشکلی بود که من و همسرم را درگیر کرده بود، گرسنگی بیش از حد آن‌ها گاهی برای ما غیرقابل تحمل می‌شد در حقیقت گاهی توان تامین خوراک آن‌ها را نداشتیم و این مسئله را سخت‌تر می‌کرد، گرسنگی آن‌ها را باید وحشتناک دانست چرا که زمانی که آن‌ها غذا می‌خوردند من و همسرم حتی دچار ترس می‌شدیم.

با وجود مشکلات مالی که داشتم بار‌ها آن‌ها را برای درمان نزد متخصصان رژیم درمانی و.. برده بودم، اما هیچ کدام تاثیر پایدار و قابل قبولی نداشتند تا اینکه متوجه شدم باید جراحی خاصی روی فرزندانم انجام شود و این رشد وزن و اشتهای آن‌ها کنترل گردد، جراحی با هزینه‌ی بالا.

هزینه‌ی جراحی را با فروض بعضی از لوازم و قرض کردن از برادرم آماده کردم تا اینکه پزشکی اعلام آمادگی برای انجام این جراحی کند. ماه پیش بود که دکتر "نارواریا" از بیمارستان احمد آباد با ما تماس گرفت و گفت که حاضر است دختران چاق مرا بدون گرفتن دستمزد جراحی کند خبری که ما را بسیار خوشحال کرد.

بعد از یک سفر ۹ ساعته با قطار به مقصد رسیدیم و به ملاقات دکتر "نارواریا" رفتیم. آقای دکتر بعد از معاینات و بررسی‌ها گفت که اگر چاقی دخترانم همینطور ادامه پیدا کند آن‌ها هرگز به سن جوانی نخواهند رسید و قبل از آن از دنیا خواهند رفت برای همین جراحی کاهش وزن روی ان‌ها فوریت دارد.

بعد از انجام آزمایشات اولیه دخترانم برای جراحی لاغری که ابتدا روی شکم آن‌ها انجام می‌شد آماده شدند و با موفقیت از این مرحله عبور کردند و حالا ما امیدواریم تا با انجام جراحی‌های بعدی مشکل آن‌ها به طور کامل رفع شود.

لینک کوتاه :

دیدگاه کاربران

تا الان دیدگاهی در رابطه با این مطلب ثبت نشده !

درج دیدگاه

Top