شنبه، ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۰
May 15, 2021
  جستجو

سرويس اشتراک ويديو ‎آیا میدانستید با پیوستن به کاربران افتخارى پارس فارس می توانید مطلب منتشر کنید و همه بازديد هايتان را به پول تبديل كنيد ؟

همین الان به ما بپیوندید و کسب درآمدتونو شروع کنید !


ابزار فشار سیاسی واشنگتن بر سازمان ملل

۲۸ فروردین ۱۳۹۳       ۱۳:۲۵       2/73     
خبررسانی پارس:وزارت امور خارجه روسیه با صدور بیانیه‌ای عدم صدور روادید برای ابوطالبی را ابزار فشار سیاسی واشنگتن بر سازمان ملل دانست.
، در بیانیه وزارت امور خارجه روسیه در خصوص خودداری آمریکا از دادن روادید به آقای حمید ابوطالبی نماینده دائمی جدید ایران در سازمان ملل آمده است: «تصمیم اخیر مقامات آمریکایی در مورد خودداری از دادن روادید به حمید ابوطالبی نماینده دائمی جدید جمهوری اسلامی ایران در سازمان ملل باعث حیرت شده است. این قدم که با نقض تعهدات آمریکا به عنوان کشور میزبان سازمان ملل اتخاذ شده نمی‌تواند به شکل دیگری به غیر از ابزار فشار سیاسی واشنگتن بر کشور عضو سازمان ملل ارزیابی شود». به گزارش فارس، در ادامه این بیانیه عنوان شده است: چنانچه معلوم است، طبق ماده 4 موافقتنامه سازمان ملل با دولت آمریکا در مورد محل استقرار نهادهای مرکزی سازمان مورخ 26 ژوئن 1947 «مقامات فدرال، حکومت ایالات و مقامات محلی آمریکا نباید برای ورود یا خروج نمایندگان یا مقامات کشورهای عضو سازمان ملل در محل استقرار نهادهای مرکزی سازمان ملل اشکال ایجاد کنند». ضمناً در سند خاطر نشان می‌شود این بند «بدون بستگی به اوضاع روابط کشورهایی که اشخاص مذکور تبعه آنها هستند و دولت ایالات متحده در عمل خواهد بود». در پایان این بیانیه تصریح شده است: «از این نگران شده‌ایم که چنین قدم‌هایی فعالیت عادی سازمان ملل را دشوار می‌کند».  
لینک کوتاه :

دیدگاه کاربران

تا الان دیدگاهی در رابطه با این مطلب ثبت نشده !

درج دیدگاه

Top
زد وان فیلم دانلود فیلم و سریال با لینک مستقیم فروش گلاب دانلود آهنگ جدید رپ فارسی