شنبه، ۴ خرداد ۱۳۹۸
May 25, 2019
  جستجو

سرويس اشتراک ويديو ‎آیا میدانستید با پیوستن به کاربران افتخارى پارس فارس می توانید مطلب منتشر کنید و همه بازديد هايتان را به پول تبديل كنيد ؟

همین الان به ما بپیوندید و کسب درآمدتونو شروع کنید !


زمانی: نمی‌توانم وقتی حق استقلال را می‌خورند سکوت کنم

۲ اردیبهشت ۱۳۹۷       ۲۳:۰۶       4614/72883     
عضو هیأت مدیره باشگاه استقلال، گفت: اگر می‌بینید مصاحبه‌ای می‌کنم به خاطر دفاع از نام استقلال و هوادران این تیم است ضمن آنکه خودم را موظف می‌دانم که پاسخگوی مردم باشم.  

پارس فارسحسن زمانی در خصوص دیدار استقلال مقابل پیکان و همچنین صحبت‌هایی که سیدرضا افتخاری بعد از پایان مسابقه در مورد اینکه زمانی نباید اینقدر مصاحبه کند، گفت: از پیروزی استقلال خوشحال هستم و خوشحال‌تر هستم که تماشاگران راضی به خانه‌هایشان رفتند ما هم مثل همه آنها از عملکرد تیم به وجد آمدیم و استقلال بار دیگر نشان داد که چه قابلیت‌هایی دارد آن هم در حالی که تیم 10 نفره بود.

 

وی افزود: در مورد صحبت‌های آقای افتخاری نظر خاصی ندارم و مبنای من همیشه احترام به همکارانم بوده است. من وظیفه‌ام پاسخگویی به  هواداران و مردم است و اگر می‌بینید  مصاحبه‌ای انجام می‌دهم برای دفاع از نام استقلال است و نمی‌توانم وقتی می‌بینم حق باشگاه در خیلی موارد خورده می‌شود مجبور می‌شوم واکنش نشان بدهم.

 

عضو هیأت مدیره باشگاه استقلال تأکید کرد: من شخصیتی دارم که وقتی در مجموعه‌ای کار می‌کنم به آن متعصب باشم به خصوص حالا که می‌بینم استقلال با این همه طرفدار مسئولیت ما را سنگین کرده است. خیلی از مواقع باید برای دفاع از نام استقلال واکنش نشان بدهم و بعد از بازی با العین هم این کار را انجام دادم چون احساس می‌کردم تیم داوری در حق تیم ما ظلم کرد، اما با همه این شرایط به افتخاری احترام می‌گذارم و امیدوارم استقلال روز به روز ایده‌‌آل‌تر از گذشته شود و ما هم در کنار هواداران پرشور خوشحال باشیم.

لینک کوتاه :

دیدگاه کاربران

تا الان دیدگاهی در رابطه با این مطلب ثبت نشده !

درج دیدگاهاشتراک گذاریTop