پنجشنبه، ۱ فروردین ۱۳۹۸
March 21, 2019
  جستجو

سرويس اشتراک ويديو ‎آیا میدانستید با پیوستن به کاربران افتخارى پارس فارس می توانید مطلب منتشر کنید و همه بازديد هايتان را به پول تبديل كنيد ؟

همین الان به ما بپیوندید و کسب درآمدتونو شروع کنید !


نسخه آیفون بازی Fortnite با موفقیت‌ های زیادی روبرو شده است

۲ اردیبهشت ۱۳۹۷       ۱۶:۰۲       8187/72774        ۱۵ بازدید

سرزمین اخبار


کاربر افتخاری

بازی Fortnite نه تنها برای ایکس ‌باکس وان، پلی ‌استیشن 4، پی سی در دسترس است بلکه به تازگی برای سیستم عامل نیز منتشر شده و حال به نظر می‌رسد که این اثر موفقیت‌های زیادی را کسب کرده است. به نقل از وب‌سایت آماری Sensor Tower، نسخه آیفون بازی Fortnite در اولین ماه عرضه‌اش بیش از ۲۵ میلیون دلار فروش داشته است. گفتنی است که این رقم تنها مربوط به نسخه می‌شود و همانطور که می‌دانید بازی قرار است به‌زودی برای پلتفرم‌های اندروید نیز منتشر شود. سایت مذکور تخمین زده است که تابستان سال جاری با انتشار بازی روی اندروید، بیش از ۵۰۰ میلیون فروش خواهد داشت.

بازی Fortnite Mobile کار خود را به طور «تشکیل تیم و دعوت کردن» شروع کرد و پس از آن در ماه آوریل به دست کاربران iPhone و iPad رسید. سایت Sensor Tower اعلام کرد که با اینکه بازی به طور رایگان در دسترس قرار گرفته است ولی بازیکنان به طور میانگین معادل روزانه ۱ میلیون دلار در بازی خرج می‌کنند. در عکس پایین می‌توانید جایگاه بازی Fortnite را با توجه به درآمد کسب شده در میان اپلیکیشن‌های دیگر مشاهده کنید.

لینک کوتاه :

دیدگاه کاربران

❤❤mahsa joon❤❤
  • ۱۳۹۷/۲/۲
  • ۲۰:۲۳


بازدید شد

درج دیدگاه

Top