یکشنبه، ۲۵ آذر ۱۳۹۷
December 16, 2018
  جستجو

سرويس اشتراک ويديو ‎آیا میدانستید با پیوستن به کاربران افتخارى پارس فارس می توانید مطلب منتشر کنید و همه بازديد هايتان را به پول تبديل كنيد ؟

همین الان به ما بپیوندید و کسب درآمدتونو شروع کنید !


ابلاغ برنامه‌های مدیریت مصرف برق

۲۷ فروردین ۱۳۹۷       ۲۱:۲۴       4614/71365     
مدیرعامل شرکت توزیع برق تهران با بیان اینکه برنامه‌های مدیریت تقاضا و مصرف برق ابلاغ شده و باید امسال در تهران ۳۰۰ مگاوات مدیریت و کاهش مصرف صورت گیرد، گفت: امسال نیز کاهش ۱۰ درصدی مصرف برق ادارات دولتی از سوی دولت ابلاغ می‌شود.  

 پارس فارس - مدیرعامل شرکت توزیع برق تهران با بیان اینکه برنامه‌های مدیریت تقاضا و مصرف برق ابلاغ شده و باید امسال در تهران ۳۰۰ مگاوات مدیریت و کاهش مصرف صورت گیرد، گفت: امسال نیز کاهش ۱۰ درصدی مصرف برق ادارات دولتی از سوی دولت ابلاغ می‌شود.

حسین صبوری در خصوص برنامه‌های کاهش مدیریت مصرف برق در تابستان امسال در شهر تهران گفت: برنامه‌های کاهش و مدیریت مصرف برق برای شهر تهران در زمان پیک از سوی توانیر ابلاغ شده و قرار است طی برنامه ابلاغی که سهمیه تهران است ۳۰۰ مگاوات کاهش مصرف داشته باشیم.

وی با اشاره به اینکه در سال گذشته و در زمان پیک برای شهر تهران برنامه کاهش و مدیریت مصرف برق انجام و ۲۵۰ تا ۳۰۰ مگاوات محقق شد، اظهارداشت: برای شهر تهران در سال جاری نیز دو برنامه پیش‌بینی شده است که یکی از این برنامه‌ها با اختصاص بودجه‌ای بالغ بر ۳۰ میلیارد تومان به مباحث مربوط به شبکه برق خواهد پرداخت که اتفاقاً در حال اجرا است.
مدیرعامل شرکت توزیع برق تهران ادامه داد: برنامه دوم نیز همان اقدامات و تلاش‌های مدیریت مصرف برق و هماهنگی با صنایع برای کاهش مصرف برق است.

کاهش ۱۰ درصدی مصرف برق ادارات دولتی بر اساس مصوبه دولت
صبوری در پاسخ به این سوال که آیا ادارات دولتی نیز در قالب همین برنامه ابلاغی قرار می‌گیرند، تأکید کرد: براساس مصوبه دولت سال گذشته ادارات دولتی برای کاهش مصرف برق در زمان پیک همکاری‌های خوبی انجام دادند.

وی ادامه داد: سال گذشته در برنامه ابلاغی از سوی دولت، ادارات دولتی ۱۰ درصد در زمان پیک مصرف، برق خود را کاهش دادند که امسال نیز باید براساس مصوبه ابلاغی دولت این برنامه اجرا شود.

به گفته وی، ادارات دولتی باید برخی از برنامه‌ها مانند خاموش کردن سیستم‌های سرمایشی در هنگام تعطیلی ادارات و یا استفاده از روشنایی‌های طبیعی را در سرلوحه کار خود قرار دهند.

لینک کوتاه :

دیدگاه کاربران

Alireza Saberi
  • ۱۳۹۷/۱/۲۸
  • ۰۳:۰۶


بازديد شد! شما هم بازديد كنيد❤️

درج دیدگاه

Top