یکشنبه، ۲۵ آذر ۱۳۹۷
December 16, 2018
  جستجو

سرويس اشتراک ويديو ‎آیا میدانستید با پیوستن به کاربران افتخارى پارس فارس می توانید مطلب منتشر کنید و همه بازديد هايتان را به پول تبديل كنيد ؟

همین الان به ما بپیوندید و کسب درآمدتونو شروع کنید !


از مفقودی های ایذه سه تن پیدا شدند.

۲۷ فروردین ۱۳۹۷       ۱۷:۳۳       8786/71332     
 معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر خوزستان گفت: سه نفر از هشت نفر عشایر کوچ رو که در کوه چور ایذه در استان خوزستان براثر مه غلیظ و بارش برف مفقود شده بودند ، روز دوشنبه پیدا شدند.

پارس فارس : به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر خوزستان،صادق سلامت افزود: سه نفر از عشایر در کوه چور ایذه توسط عوامل این جمعیت و اهالی محلی پیدا و در منطقه امن مستقر شدند.
وی با بیان اینکه اقلام مورد نیاز امدادی در اختیار این عشایر قرار گرفت گفت: جستجو برای پیدا کردن سایر مفقودان ادامه دارد.
بر اساس این گزارش، شامگاه یکشنبه به دلیل بارش برف و مه غلیظ در کوه چور ایذه حد فاصل ممبین - بازفت، هشت نفر از عشایر کوچ‌رو مفقود شدند که به دنبال آن، یک تیم امدادی از هلال احمر ایذه به منطقه اعزام شد.
بارش برف یکشنبه شب در ارتفاعات ایذه ، دهدز، و منگشت قلعه تل در باغملک گزارش شده که بنا به اعلام هواشناسی خوزستان در این نقاط ایستگاه سنجش میزان بارش برف وجود ندارد.
بنا به اعلام هواشناسی خوزستان بارش برف در ارتفاعات و نقاط مرتفع شمال شرق خوزستان نیز امروز دوشنبه تا اواسط وقت سه شنبه مورد انتظار است. 

لینک کوتاه :

دیدگاه کاربران

تا الان دیدگاهی در رابطه با این مطلب ثبت نشده !

درج دیدگاه

Top