دوشنبه، ۱۹ آذر ۱۳۹۷
December 10, 2018
  جستجو

سرويس اشتراک ويديو ‎آیا میدانستید با پیوستن به کاربران افتخارى پارس فارس می توانید مطلب منتشر کنید و همه بازديد هايتان را به پول تبديل كنيد ؟

همین الان به ما بپیوندید و کسب درآمدتونو شروع کنید !


رویس: جامعه جهانی ایران، روسیه و سوریه را تحریم کند

۲۷ فروردین ۱۳۹۷       ۱۰:۴۷       8009/71234     
رئیس کمیته روابط خارجی مجلس نمایندگان آمریکا خواستار برقراری مناطق امن در سوریه و تحریم ایران، روسیه و سوریه شد.

 پارس فارس _ رئیس کمیته روابط خارجی مجلس نمایندگان آمریکا در مصاحبه‌ای با شبکه فاکس نیوز دو ویژگی مهم حملات هوایی و موشکی آمریکا و متحدانش به سوریه را برشمرد.

بر اساس گزارش صدای آمریکا، اد رویسگفت که «حملات هوایی آمریکا، بریتانیا و فرانسه نه تنها اقدام مهمی در نابود کردن تاسیسات سلاح های شیمیایی رژیم اسد بود، بلکه در شرکت دادن دو متحد آمریکا، یعنی بریتانیا و فرانسه، و پشتیبانی ترکیه در این عملیات از اهمیت فوق العاده برخوردار بود.»

رویس مدعی شد که «تمامی کشورهای منطقه، به جز ایران خواهان حل بحران سوریه هستند، زیرا ایران می‌خواهد اوضاع بحرانی در سوریه را حفظ کند تا بتواند پلی زمینی برای استقرار پیکارجویان و ارسال تسلیحات» به مرز فلسطین اشغالی، ایجاد کند.

وی افزود: «از این رو، جمهوری اسلامی ایران به هرج و مرج در سوریه نیاز دارد.»

رویس گفت که «جامعه جهانی باید در این اوضاع به اقداماتی از قبیل برقراری مناطق امن در سوریه، و وضع تحریم‌های شدید بر سوریه و حامیانش مانند ایران و روسیه دست بزند»، چرا که به باور وی، در غیر این جمهوری اسلامی ایران تسلیحات و نیروهای نظامی خود را تا مرز فلسطین اشغالی پیش خواهد برد.

 
لینک کوتاه :

دیدگاه کاربران

تا الان دیدگاهی در رابطه با این مطلب ثبت نشده !

درج دیدگاه

Top