شنبه، ۲۴ آذر ۱۳۹۷
December 15, 2018
  جستجو

سرويس اشتراک ويديو ‎آیا میدانستید با پیوستن به کاربران افتخارى پارس فارس می توانید مطلب منتشر کنید و همه بازديد هايتان را به پول تبديل كنيد ؟

همین الان به ما بپیوندید و کسب درآمدتونو شروع کنید !


خشم ترامپ یک قربانی دیگر گرفت!

۲۷ فروردین ۱۳۹۷       ۰۹:۵۱       8009/71226     
تازه‎واردترین عضو دولت ترامپ از بابت اینکه از وی در انتخابات ۲۰۱۶ حمایت نکرده بود، وادار به استعفا شد.

 پارس فارس _ به نقل از رویترز، «جان لرنر» مشاور «مایک پنس» معاون رئیس جمهوری آمریکا، تنها ۲ روز بعد از انتصاب، از سمَت خود انصراف داد تا نام خود را به عنوان فردی که کوتاه‌ترین دوره خدمت را در دولت ترامپ داشت، به ثبت برساند.

 لرنر که سابقه ارائه مشاوره به نیکی هیلی نماینده آمریکا در سازمان ملل را دارد، روز جمعه به عنوان مشاور ارشد پنس معرفی شد حال‌آنکه روز یکشنبه، از این پست کنار گذاشته شد.

ظاهراً به ترامپ گفته شده که لرنر حامی او نبوده و در دور نخست رقابت ریاست‌جمهوری ۲۰۱۶، از «مارکو روبیو» سناتور جمهوریخواه ایالت فلوریدا حمایت کرده است.

از قرار، ترامپ حتی با تماس تلفنی پنس و توضیحات وی نیز قانع نشده و از «جان کلی» رئیس کارکنان کاخ سفید خواسته تا فوراً موضوع انتصاب لرنر را منتفی کند!

از سوی دیگر، لرنر هم برای آنکه این موضوع خاتمه پیدا کند، پیش‌قدم شده و استعفا می‌دهد.

گفتنی است این استعفاها و اخراج‌ها در دولت ترامپ امری بی‌سابقه نیست و تازه‌ترین موارد به برکناری وزیر خارجه و مشاور امنیت ملی کاخ سفید از بابت اختلاف نظر با رئیس‌جمهور بازمی‌گردد.

لینک کوتاه :

دیدگاه کاربران

تا الان دیدگاهی در رابطه با این مطلب ثبت نشده !

درج دیدگاه

Top