دوشنبه، ۱۹ آذر ۱۳۹۷
December 10, 2018
  جستجو

سرويس اشتراک ويديو ‎آیا میدانستید با پیوستن به کاربران افتخارى پارس فارس می توانید مطلب منتشر کنید و همه بازديد هايتان را به پول تبديل كنيد ؟

همین الان به ما بپیوندید و کسب درآمدتونو شروع کنید !


260میلیارد ریال تسهیلات به متقاضیان چهارمحال و بختیاری پرداخت می شود

۲۷ فروردین ۱۳۹۷       ۰۸:۱۷       8009/71190     
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی چهارمحال و بختیاری از پرداخت 260میلیارد ریال تسهیلات در قالب کمک های فنی و اعتباری به متقاضیان استان در سال جدید خبر داد.

 پارس فارس _ حبیب الله وفایی اظهار کرد: 150میلیارد ریال از این اعتبارات برای بخش کشاورزی، 94میلیارد ریال برای بخش صنعت و مابقی برای بخش بهداشت و درمان و گردشگری در نظر گرفته شده است. 
وی درباره شرایط دریافت این اعتبارات اظهار کرد: این تسهیلات در قالب یارانه سود(پوشش بخشی از نرخ بهره بانکی) به متقاضیانی واگذار می شود که واحدهای آنان از سوی کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان به عنوان طرح های اولویت دار معرفی شوند. 
وفایی ادامه داد: طرح هایی که دارای بالاترین میزان اشتغال و دانش بنیان بوده و در راستای تکمیل زنجیره تولید بخصوص برای فرآوری محصولات کشاورزی استان راه اندازی شوند و یا کمترین آسیب های زیست محیطی را داشته باشند در اولویت دریافت این تسهیلات قرار دارند . 
وی محل تامین کمک های فنی و اعتباری را اعتبارات تملک دارائی های استان عنوان کرد. 
اینک بیش از یکهزار و 200واحد تولیدی و صنعتی در چهارمحال و بختیاری وجود دارد که به طورعمده به دلیل مشکلات نقدینگی فعالیت حدود نیمی از این واحدها متوقف شده است.

لینک کوتاه :

دیدگاه کاربران

تا الان دیدگاهی در رابطه با این مطلب ثبت نشده !

درج دیدگاهاشتراک گذاریTop