شنبه، ۲۴ آذر ۱۳۹۷
December 15, 2018
  جستجو

سرويس اشتراک ويديو ‎آیا میدانستید با پیوستن به کاربران افتخارى پارس فارس می توانید مطلب منتشر کنید و همه بازديد هايتان را به پول تبديل كنيد ؟

همین الان به ما بپیوندید و کسب درآمدتونو شروع کنید !


انبار چوب بلوط قاچاق در خمینی شهر پلمب شد

۲۶ فروردین ۱۳۹۷       ۱۶:۵۴       8786/71024     
 فرمانده انتظامی شهرستان "خمینی شهر" از کشف مقدار 33 تن چوب بلوط قاچاق به ارزش یک میلیارد و 700 میلیون ریال و دستگیری 4 قاچاقچی خبر داد.

 پارس فارس : سرهنگ"علی جعفری نژاد" اظهار داشت: در پی دریافت اخباری مبنی بر دپوی مقادیر زیادی چوب بلوط قاچاق در انباری خارج از شهر "درچه"، ماموران کلانتری 14 بررسی موضوع را در دستور کار قرار دادند.

این مقام انتظامی با بیان اینکه یک تیم مجرب از ماموران پس از هماهنگی با مقام قضائی به محل اعزام و از آنجا بازرسی کردند، اضافه کرد: در بازرسی به عمل آمده مقدار 33 تن چوب بلوط جنگلی قاچاق کشف و 4 قاچاقچی دستگیر شدند.

جعفری نژاد با اشاره به تشکیل پرونده و تحویل متهمان به مراجع قضائی تصریح کرد: ارزش چوب های کشف شده توسط کارشناسان یک میلیارد و 700 میلیون ریال است.

فرمانده انتظامی شهرستان خمینی شهر در پایان خاطر نشان کرد: نیروی انتظامی با قاچاقچیان و برهم زنندگان نظم اقتصادی جامعه برخورد قاطع و قانونی می کند و اجازه فعالیت به آنان نخواهد داد.

لینک کوتاه :

دیدگاه کاربران

تا الان دیدگاهی در رابطه با این مطلب ثبت نشده !

درج دیدگاه

Top