شنبه، ۲۴ آذر ۱۳۹۷
December 15, 2018
  جستجو

سرويس اشتراک ويديو ‎آیا میدانستید با پیوستن به کاربران افتخارى پارس فارس می توانید مطلب منتشر کنید و همه بازديد هايتان را به پول تبديل كنيد ؟

همین الان به ما بپیوندید و کسب درآمدتونو شروع کنید !


پائولو جنتیلونی: ایتالیا هرگز سوریه را هدف قرار نخواهد داد

۲۵ فروردین ۱۳۹۷       ۲۱:۴۰       4614/70802     
نخست‌وزیر ایتالیا اظهار کرد حمایت سنتی رُم از اقدامات واشنگتن هرگز به معنای آن نیست که بتوان از پایگاه‌های ایتالیا برای انجام حملات مستقیم علیه سوریه استفاده کرد.  

 پارس فارس - پائولو جنتیلونی، نخست‌وزیر ایتالیا، امروز (شنبه) طی سخنانی در شهر رُم، پایتخت این کشور، اعلام کرد: حمایت سنتی ما (از آمریکا) هرگز به معنای آن نیست که از پایگاه‌های ایتالیا برای انجام حملات مستقیم علیه سوریه استفاده کنیم.

جنتیلونی این اظهارات را پس از آن بیان کرد آمریکا با همراهی انگلیس و فرانسه سحرگاه روز شنبه چندین نقطه را در سوریه هدف حملات موشکی قرار دادند. حملات موشکی امروز به بهانه حمله شیمیایی ادعایی دمشق در شهر دوما واقع در منطقه غوطه شرقی، انجام شد. این در حالی است که سوریه قویا این اتهامات را رد می کند.

مقامات دمشق و هم‌پیمانانش معتقدند حمله شیمیایی هفته گذشته یک سناریوی از پیش طراحی شده توسط انگلیس و آمریکا و متحدانشان بود که توسط تروریست های تحت حمایت آنها انجام شد، تا بدین وسیله بهانه برای حمله به سوریه با هدف توقف نوار پیروزهای ارتش این کشور در برابر تروریست ها در غوطه شرقی فراهم شود.

لینک کوتاه :

دیدگاه کاربران

تا الان دیدگاهی در رابطه با این مطلب ثبت نشده !

درج دیدگاهاشتراک گذاریTop