یکشنبه، ۲۵ آذر ۱۳۹۷
December 16, 2018
  جستجو

سرويس اشتراک ويديو ‎آیا میدانستید با پیوستن به کاربران افتخارى پارس فارس می توانید مطلب منتشر کنید و همه بازديد هايتان را به پول تبديل كنيد ؟

همین الان به ما بپیوندید و کسب درآمدتونو شروع کنید !


یوتیوب مورد حمله هکرها قرار گرفت و پرطرفدارترین ویدیو ها حذف شد!

۲۲ فروردین ۱۳۹۷       ۰۹:۳۳       8009/69962     
به نظر می رسد یکی از حساب های کاربری یوتیوب موسوم به Vevo مورد حمله هکرها قرار گرفته زیرا تعداد بسیاری از ویدئوهای پربازدید آن حذف شدند. از جمله این ویدئوها باید به Despacito اثری از Luis Fonsi و Daddy Yankee اشاره کرد  

 پارس فارس _ هکرها این ویدئو پربازدید را از یوتیوب حذف کردند و تصویر ویدئو با یک تصویر عجیب از چند فرد ماسک به صورت جایگزین شده است. هکرهایی که این حساب را هک کردند به عنوان Prosox و Kuroi’sh نام دارند که حساب را به نام خود تغییر دادند.

بسیاری از ویدئوهای پربازدید دیگر نیز قابل مشاهده نیستند از جمله باید به آهنگ Chris Brown, Shakira, DJ Snake, Selena Gomez, Drake, Katy Perry, Taylor Swift اشاره کرد. البته برخی نیز دردسترس هستند و با نقایصی همراه می باشند. تمامی ویدئوهای حساب Vevo توسط صاحب این اکانت آپلود شدند و مشخص نیست هکرها به حساب شخصی دست پیدا کردند یا آن که هدف آنها سو استفاده از حساب Vevo می باشد. یکی از هکرها ادعا می کند که یک اسکریپت برای تغییر عنوان ویدئوها بهره گرفته است.

براساس گزارش منتشر شده این حساب هک شده و Vevo خود رسما هک حساب یوتیوب را تایید کرده است. این طور که پیداست اتفاقات یوتیوب تمامی نداشته و هر چند روز بایستی شاهد اخباری درباره اتفاقات یوتیوب باشیم. اخیرا فرد ایرانی به دفتر اصلی شبکه هجوم برده و سه نفر را با تیراندازی زخمی کرده و خود را نیز به قتل رسانده است.

لینک کوتاه :

دیدگاه کاربران

تا الان دیدگاهی در رابطه با این مطلب ثبت نشده !

درج دیدگاه

Top