یکشنبه، ۲۵ آذر ۱۳۹۷
December 16, 2018
  جستجو

سرويس اشتراک ويديو ‎آیا میدانستید با پیوستن به کاربران افتخارى پارس فارس می توانید مطلب منتشر کنید و همه بازديد هايتان را به پول تبديل كنيد ؟

همین الان به ما بپیوندید و کسب درآمدتونو شروع کنید !


کاهش ۶ درصدی ارزش بیت‌کوین در ۲ ساعت

۲۱ فروردین ۱۳۹۷       ۱۳:۵۹       8009/69815     
 ارزش بیت‌کوین به‌دلیل نزدیک شدن آخرین فرصت برای پر کردن فرم مالیات مرتبط با بیت‌کوین در آمریکا ظرف ۲ ساعت با بیش از ۶ درصد کاهش به کمتر از ۷ هزار دلار سقوط کرد.

 پارس فارس - قیمت هر واحد بیت‌کوین در روز گذشته در ظرف ۲ ساعت با بیش از ۶ درصد کاهش به کمتر از ۷ هزار دلار رسید.

از جمله دلایل آن به نزدیک شدن آخرین فرصت برای پر کردن فرم مالیاتی بیت‌کوین در آمریکا است.

در همین حال هر واحد بیت‌کوین در ساعت ۳: ۴۹ دقیقه بعداز ظهر روز دوشنبه به وقت واشنگتن به ۶ هزار و ۶۴۶ دلار و ۷ سنت کاهش پیدا کرد؛ ضمن اینکه ارزش بیت کوین در طول یک ماه گذشته بیش از ۲۷ درصد روند نزولی به خود گرفته است.

به گفته تحلیل‌گران بازار ارز دیجیتال علت اصلی کاهش قیمت بیت‌کوین در ماه جاری میلادی به فروش بیت‌کوین که مرتبط با مالیات است داده می‌شود؛ ضمن اینکه برآورد می‌شود خانوارهای آمریکایی در حدود ۲۵ میلیارد دلار برای دارایی ارزهای رمزنگار خود باید پرداخت کنند.

بر پایه این گزارش آخرین فرصت تکمیل فرم مالیات مرتبط با بیت‌کوین در آمریکا هفدهم ماه جاری میلادی است و اکنون سرمایه‌گذاران در حال فروش بیت‌کوین خود هستند.

قیمت بیت‌کوین در سال جاری میلادی ۵۲ درصد از ارزش خود را تا کنون در مقایسه با ماه دسامبر سال ۲۰۱۷ میلادی که رقم نزدیک به ۲۰ هزار دلار برای آن ثبت شده بود را از دست داده است.

لینک کوتاه :

دیدگاه کاربران

تا الان دیدگاهی در رابطه با این مطلب ثبت نشده !

درج دیدگاه

Top