شنبه، ۲۴ آذر ۱۳۹۷
December 15, 2018
  جستجو

سرويس اشتراک ويديو ‎آیا میدانستید با پیوستن به کاربران افتخارى پارس فارس می توانید مطلب منتشر کنید و همه بازديد هايتان را به پول تبديل كنيد ؟

همین الان به ما بپیوندید و کسب درآمدتونو شروع کنید !


آرکانای هیروی Pudge بازی Dota 2 در دسترس قرار گرفت}

 پارس فارس

رای‌گیری برای انتخاب آرکینای جدید با انتشار کتاب مخصوص مسابقات The International 7 آغاز شد و پس از سپری شدن چند هفته نهایتا چهار هیروی Pudge ،Invoker ،Rubick و Sniper به مرحله‌ی نیمه نهایی راه یافتند. در مرحله‌ی نیمه نهایی این رای‌گیری هیروی Pudge مقابل هیروی Invoker و هیروی Sniper مقابل هیروی Rubick قرار گرفت و دو هیروی Pudge و Rubick با غلبه بر حریفان به مرحله‌ی نهایی رسیدند. در مرحله‌ی نهایی نیز هیروی Pudge با اختلاف بسیار اندک Rubick را از مقابل برداشت و به عنوان برنده این رای‌گیری انتخاب شد.آرکانای هیروی Pudge بازی Dota 2 در دسترس قرار گرفت

۱۵ فروردین ۱۳۹۷       ۲۲:۳۹       28/68588        ۴۶۱ بازدید
  کمپانی ولو آرکینای هیروی Pudge را با انتشار یک آپدیت جدید برای بازی Dota 2 در دسترس قرار داد.  

 پارس فارس

رای‌گیری برای انتخاب آرکینای جدید با انتشار کتاب مخصوص مسابقات The International 7 آغاز شد و پس از سپری شدن چند هفته نهایتا چهار هیروی Pudge ،Invoker ،Rubick و Sniper به مرحله‌ی نیمه نهایی راه یافتند. در مرحله‌ی نیمه نهایی این رای‌گیری هیروی Pudge مقابل هیروی Invoker و هیروی Sniper مقابل هیروی Rubick قرار گرفت و دو هیروی Pudge و Rubick با غلبه بر حریفان به مرحله‌ی نهایی رسیدند. در مرحله‌ی نهایی نیز هیروی Pudge با اختلاف بسیار اندک Rubick را از مقابل برداشت و به عنوان برنده این رای‌گیری انتخاب شد.

لینک کوتاه :

دیدگاه کاربران

تا الان دیدگاهی در رابطه با این مطلب ثبت نشده !

درج دیدگاهفایل های ضمیمه

اشتراک گذاریTop