چهارشنبه، ۲۷ شهریور ۱۳۹۸
September 18, 2019
  جستجو

سرويس اشتراک ويديو ‎آیا میدانستید با پیوستن به کاربران افتخارى پارس فارس می توانید مطلب منتشر کنید و همه بازديد هايتان را به پول تبديل كنيد ؟

همین الان به ما بپیوندید و کسب درآمدتونو شروع کنید !


قیمت جهانی طلا بار دیگر پایین آمد

۲۸ آبان ۱۳۹۳       ۰۹:۳۷       2/6804     
خبررسانی پارس:  پایگاه خبری بلومبرگ اعلام کرد: قیمت جهانی طلا پس از آنکه دیروز از مرز 1200 دلار در هر اونس گذشت و بالاترین سطح خود در دو هفته گذشته را تجربه کرد، به دلیل پیش بینی کاهش تقاضا، مجددا پایین آمد.
 

به گزارش  ایرنا سرمایه گذاران پیش بینی کردند، افزایش قیمت طلا به بالاترین سطح آن در دو هفته گذشته، در شرایطی که ارزش دلار افزایش می یابد، به کاهش تقاضای طلا منجر خواهد شد.

قیمت جهانی نقره، پلاتین و پالادیوم نیز امروز کاهش یافت. قیمت تحویل فوری طلا در ساعت 12:56 به وقت محلی در بازار سنگاپور پنج دهم درصد کاهش یافت و به یک هزار و 191 دلار و 69 سنتدر هر اونس رسید. قیمت تحویل فوری طلا دیروز در بازار سنگاپور به یک هزار و 204 دلار و 68 سنت در هر اونس رسید که بالاترین قیمت از 30 اکتبر (هشت آبان) است. اندازه شاخص دلار بلومبرگ امروز (چهارشنبه) در آستانه انتشار صورتجلسه نشست روزهای 6 و 7 آبان بانک مرکزی آمریکا، به بالاترین سطح آن در بیش از پنج سال گذشته نزدیک شد. در بازار کامکس نیویورک نیز قیمت طلا برای تحویل در ماه دسامبر (آذر) پس از آنکه دیروز تا یک هزار و 204 دلار و 10 سنت در هر اونس هم افزایش پیدا کرد، امروز در ساعت یادشده با 0.4 درصد کاهش به یک هزار و 191 دلار و 80 سنت در هر اونس رسید.
 
لینک کوتاه :

دیدگاه کاربران

تا الان دیدگاهی در رابطه با این مطلب ثبت نشده !

درج دیدگاه

Top