سه شنبه، ۲ مهر ۱۳۹۸
September 24, 2019
  جستجو

سرويس اشتراک ويديو ‎آیا میدانستید با پیوستن به کاربران افتخارى پارس فارس می توانید مطلب منتشر کنید و همه بازديد هايتان را به پول تبديل كنيد ؟

همین الان به ما بپیوندید و کسب درآمدتونو شروع کنید !


گفتگوی اروپایی ها در مورد تحریم های تازه علیه ایران

۹ فروردین ۱۳۹۷       ۰۹:۰۱       8009/67048     
خبرگزاری رویترز به نقل از منابع دیپلماتیک از بررسی تحریم‌های موشکی تازه علیه ایران در اتحادیه اروپا خبر داده است.

 پارس فارس - خبرگزاری رویترز به نقل بعضی از دیپلمات‌ها که نامشان را ذکر نکرده گفته نمایندگان اتحادیه اروپا امروز چهارشنبه (هشتم فروردین) درباره پیشنهاد تحریم‌های جدید علیه ایران گفتگو کرده‌اند.

به گفته این دیپلمات‌ها، ممکن تصمیم در این باره در نشست ماه آینده وزاری خارجه این اتحادیه نهایی شود.

بر اساس مدارکی که به دست رویترز رسیده، فرانسه، بریتانیا و آلمان با اشاره به "برنامه موشکی بالستیک ایران و نقش این کشور در جنگ سوریه" خواستار تحریم‌های جدیدی علیه تهران شده‌اند.

به گفته این دیپلمات‌ها هدف این است که تصمیم نهایی درباره این تحریم‌های احتمالی تا قبل و یا در روز نشست وزاری خارجه اتحادیه اروپا که قرار است در بیست و هفتم فروردین برگزار شود، گرفته شود.

هدف آنها از این پیشنهاد، متقاعد کردن آمریکا به ماندن در توافق اتمی قدرت‌های بزرگ جهانی با ایران، موسوم به برجام است.

به نوشته رویترز، اروپا قصد ندارد تحریم‌های رفع‌شده ذیل برجام را بازگرداند، بلکه اسامی چند فرد که به عقیده اروپا در برنامه موشکی و حمایت ایران از نظام سوریه ایفای نقش کرده‌اند، در فهرست تحریم قرار می‌گیرد.

این افراد از ورود به اتحادیه اروپا منع شده و اگر در کشورهای عضو این اتحادیه دارایی‌ای داشته باشند، این دارایی‌ها هم بلوکه می‌شود.

لینک کوتاه :

دیدگاه کاربران

تا الان دیدگاهی در رابطه با این مطلب ثبت نشده !

درج دیدگاهاشتراک گذاریTop