جمعه، ۱ شهریور ۱۳۹۸
August 23, 2019
  جستجو

سرويس اشتراک ويديو ‎آیا میدانستید با پیوستن به کاربران افتخارى پارس فارس می توانید مطلب منتشر کنید و همه بازديد هايتان را به پول تبديل كنيد ؟

همین الان به ما بپیوندید و کسب درآمدتونو شروع کنید !


خسارت ۴ میلیارد تومانی تند باد در آذربایجان غربی

۷ فروردین ۱۳۹۷       ۰۹:۴۷       8009/66546     
 مدیرکل مدیریت بحران استانداری آذربایجان غربی از خسارت وارد شدن بیش از چهار میلیارد تومان به بخش های مختلف در اثر وقوع تند باد خبر داد.

 پارس فارس - امیرعباس جعفری در این خصوص اظهارداشت: این میزان خسارت به زیرساخت‌های شهری، تأسیسات، کشاورزی و ابنیه شهری و روستایی وارد شده است.

وی ادامه داد: دیروز در بخش قطور شهرستان خوی بر اثر تندباد و فرو ریختن دیوار منزلی یک دختر بچه ۵ ساله جان خود را از دست داد و سه عضو خانواده نیز در بیمارستان بستری هستند.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری آذربایجان غربی گفت: برق بیشتر مناطقی که در مرکز و شهرستان‌های استان قطع شده بود وصل شده و تلاش برای وصل برق تعداد کمی از مناطق در ارومیه و شهرستان‌ها ادامه دارد.

جعفری با بیان اینکه سرعت تندباد دیروز و دیشب در ارومیه بیش از ۸۰ و در برخی شهرستان‌ها به بیش از ۹۰ کیلومتر رسید عنوان کرد: وزش تندباد خسارت‌هایی را به بخش‌های مختلف وارد کرد و باعث قطع برق ۲۵ درصد از خانه های ارومیه و همچنین مناطقی از شهرستان ماکو شده بود.

لینک کوتاه :

دیدگاه کاربران

تا الان دیدگاهی در رابطه با این مطلب ثبت نشده !

درج دیدگاهاشتراک گذاریTop