یکشنبه، ۲۸ بهمن ۱۳۹۷
February 17, 2019
  جستجو

سرويس اشتراک ويديو ‎آیا میدانستید با پیوستن به کاربران افتخارى پارس فارس می توانید مطلب منتشر کنید و همه بازديد هايتان را به پول تبديل كنيد ؟

همین الان به ما بپیوندید و کسب درآمدتونو شروع کنید !


بورس کالای ایران به طور رسمی عضو اتحادیه IEU شد

۲۶ آبان ۱۳۹۳       ۱۰:۱۳       2/6642     
خبررسانی پارس: اعضای اتحادیه الکترونیکی بین بورسی(IEU)در بعداز ظهر دومین روز نشست بین المللی این اتحادیه در تهران، توافقنامه عضویت بورس کالای ایران را در این نهاد بین المللی امضا کردند.
 

به گزارش پارس فارس به نقل از بورس کالا، در پی برگزاری دومین نشست بین المللی بورس های کالایی کشورهای مستقل مشترک المنافع (CIS) و اروپای شرقی در قالب اتحادیه الکترونیکی بین بورسی(IEU)به میزبانی بورس کالای ایران در تهران، عضویت بورس کالای ایران در این اتحادیه مطرح و به اتفاق آرا، مورد تصویب اعضا قرار گرفت.

بر اساس این گزارش، با عضویت بورس کالای ایران در اتحادیه IEU به عنوان یکی از مهمترین گام های بازار سرمایه ایران برای توسعه ارتباطات بین المللی در سالهای اخیر، فصلی نو در بازار سرمایه کشور رقم می خورد و مبادلات و تجارت بین المللی مطمئن، سریع و شفاف بین ایران و کشورهای ارمنستان، قزاقستان، قرقیزستان، اوکراین و بلاروس و کشور روسیه به عنوان عضو ناظر این اتحادیه توسعه می یابد. این گزارش حاکی است، در بعداز ظهر دومین روز این نشست بین المللی، با حضور مدیران و کارشناسان بورس کالا با نمایندگان کشورهای عضو اتحادیه در پنل های مربوطه، طرفین در خصوص تبادل اطلاعات بین بورس های عضو، فراهم کردن بستر الکترونیکی معاملات دو و چند جانبه با بورس کالای ایران و انتخاب چند کالا برای آغاز معاملات الکترونیکی توافق حاصل کردند.
 
لینک کوتاه :

دیدگاه کاربران

تا الان دیدگاهی در رابطه با این مطلب ثبت نشده !

درج دیدگاه

Top