یکشنبه، ۲۸ بهمن ۱۳۹۷
February 17, 2019
  جستجو

سرويس اشتراک ويديو ‎آیا میدانستید با پیوستن به کاربران افتخارى پارس فارس می توانید مطلب منتشر کنید و همه بازديد هايتان را به پول تبديل كنيد ؟

همین الان به ما بپیوندید و کسب درآمدتونو شروع کنید !


برگزاری همایش ملی اعتدال با سخنرانی حجت الاسلام سید حسن خمینی

۲۶ آبان ۱۳۹۳       ۱۰:۱۱       2/6638     
خبررسانی پارس: همایش ملی اعتدال روز چهارشنبه با سخنرانی حجت الاسلام سیدحسن خمینی در کتابخانه ملی ایران برگزار می شود.
 

 'سیدرضا صالحی امیری' در جمع خبرنگاران در محل کتابخانه ملی ایران، با تشریح جزییات این همایش افزود: در این همایش تعدادی از شخصیت های دولتی و علمی در کنار نشست های تخصصی سخنرانی خواهند کرد.

رییس شورای سیاستگذاری همایش اعتدال تصریح کرد: این همایش توسط شورای راهبردی و سیاست گذاری و متشکل از سه کمیته علمی، اجرایی و رسانه برگزار می شود. صالحی امیری گفت: در همایش اعتدال موضو ع هایی از نگاه فلسفی، دینی، فرهنگی، سیاسی و اقتصادی مورد بررسی قرار می گیرد. رییس سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران  با اشاره به این که از مقالات ارسال شده به دبیرخانه همایش، هفت جلد کتاب تدوین و منتشر شده است گفت: 126 عنوان چکیده مقاله و 57 مقاله بصورت کامل واصل شده که از مجموع آنها تعداد 106 چکیده دراین مجموعه هفت کتاب چاپ شده است. صالحی امیری در بخش دیگری گفت: شورای راهبردی و سیاست گذاری این همایش متشکل از 30 نفر از جمله 'امیر محبیان'، 'مهدوی'، 'حاجیانی'، 'علیرضا سلیمی'، 'زمانیان' و خانم 'مولاوردی' است. رییس سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران گفت: کمیته ملی نیز به ریاست 'قانعی راد' و مشارکت 'هادی خانیکی'، 'حاضری' و خانم 'الهه کولایی' 13 جلسه برگزار کرده است. صالحی امیری افزود: 30 دستگاه از جمله وزارت خانه های علوم و کشور، مرکز بررسی های استراتژیک ریاست جمهوری و انجمن های علمی در برگزاری این همایش مشارکت دارند. وی با بیان این که برای برگزاری این همایش یک ریال هم از بودجه دولتی استفاده نشده است گفت: همایش ملی اعتدال بدون تشریفات و ساده برگزار خواهد شد. صالحی امیری در ادامه تشریح برنامه های همایش گفت: همایش در ساعت 8 صبح با ثبت نام در دبیرخانه آن آغاز می شود. وی افزود: پس از سخنرانی چند شخصیت علمی و از ساعت 11 الی 17 ، شش میزگرد تخصصی در موضوعات 'اعتدال در اندیشه اسلامی'، 'اعتدال در اندیشه ایرانی'، 'اعتدال و مسایل زنان'، 'بنیان های نظری' و 'جامعه شناسی اعتدال'، ' اندیشه و رفتار سیاسی اعتدال' و'رویکرد اعتدال و توسعه' برگزار خواهد شد.
 
لینک کوتاه :

دیدگاه کاربران

تا الان دیدگاهی در رابطه با این مطلب ثبت نشده !

درج دیدگاه

Top