شنبه، ۲ شهریور ۱۳۹۸
August 24, 2019
  جستجو

سرويس اشتراک ويديو ‎آیا میدانستید با پیوستن به کاربران افتخارى پارس فارس می توانید مطلب منتشر کنید و همه بازديد هايتان را به پول تبديل كنيد ؟

همین الان به ما بپیوندید و کسب درآمدتونو شروع کنید !


ارتفاع برف در محل سقوط هواپیما به 4 متر رسید / کشف بقایای جدید از مسافران هواپیمای تهران-یاسوج

۲۷ اسفند ۱۳۹۶       ۱۰:۳۳       8009/64292     
بخش دیگری از بقایای پیکرهای جانباختگان سانحه هواپیمای یاسوج - تهران در ارتفاعات دنا و در محل سقوط هواپیما پیدا شد.

پارس فارس - عزیز فیلی اظهار داشت: بقایای دیگری از پیکرهای جانباختگان در روزهای گذشته و پیش از بارندگی های اخیر توسط تیم های اعزامی و نیروهای امدادی کشف شد ولی تاکنون شرایط نامساعد هوایی اجازه انتقال بقایای این پیکرها را نداده است.
وی تصریح کرد: تاکنون و از زمان آغاز عملیات جست و جوی پیکرهای جانباختگان این سانحه دلخراش 126 بافت انسانی تحویل پزشکی قانونی استان شده است.
فیلی ادامه داد: بر اساس اعلام پزشکی قانونی استان تاکنون 46 نفر از جان باختگان این سانحه هوایی احراز هویت و تحویل خانواده های آنان شده است.
وی ابراز داشت: با توجه به دستور استاندار عملیات جست و جوی بقایای پیکرها حتی در ایام تعطیلات نوروز متوقف نخواهد شد.
فیلی با بیان اینکه از زمان بروز این سانحه هوایی تاکنون سه لایه برفی بر روی محل سقوط Fall هواپیما باریده است، گفت: در برخی از محل های سقوط هواپیما عمق برف حتی به بالای 4 متر نیز می رسد.
وی با توجه به شرایط سخت عملیات جست و جو در ارتفاع چهارهزار متری پازن پیر دنا و دهلیزهای یخی اطراف محل سقوط، افزود: هر لحظه احتمال سقوط بهمن به ویژه با گرم شدن هوا وجود دارد.
فیلی تصریح کرد: در روزهای آینده بیش از 145 نفر از تیم های متخصص و واکنش سریع از استان های مختلف از جمله اردبیل، زنجان، بوشهر، چهارمحال و بختیاری ، مرکزی ، البرز و سازمان امداد و نجات هلال احمر جمهوری اسلامی در زمان های تعیین شده برای یافتن بقایای پیکرهای جانباختگان در استان حضور خواهند یافت.
وی تاکید کرد: عملیات جست و جوی بقایای پیکرها به ویژه در شرایط سخت و احتمال خطر بهمن و عبور از دهلیزهای یخی تنها توسط نیروهای متخصص و مجرب امکان پذیر است.
پرواز شماره 3704 هواپیمایی آسمان از تهران به یاسوج با 60 مسافر و 6 خدمه صبح روز یکشنبه 29بهمن ماه گذشته در نزدیکی سمیرم اصفهان سقوط کرد.

لینک کوتاه :

دیدگاه کاربران

تا الان دیدگاهی در رابطه با این مطلب ثبت نشده !

درج دیدگاهاشتراک گذاریTop