جمعه، ۱ شهریور ۱۳۹۸
August 23, 2019
  جستجو

سرويس اشتراک ويديو ‎آیا میدانستید با پیوستن به کاربران افتخارى پارس فارس می توانید مطلب منتشر کنید و همه بازديد هايتان را به پول تبديل كنيد ؟

همین الان به ما بپیوندید و کسب درآمدتونو شروع کنید !


حریق در سوله ۲۰۰۰ متری جاده خاوران

۲۷ اسفند ۱۳۹۶       ۱۰:۲۴       8009/64289     
 یک سوله ۲۰۰۰ متری با کاربری کارگاه رنگرزی چوب و مصنوعات چوبی در جاده خاوران دچار حریق شد.

 پارس فارس - در مورد این حادثه اظهار کرد: ساعت ۳:۳۶ بامداد امروز در پی تماس واحد آتش نشانی پاکدشت و اعلام نیاز نیروی کمکی برای آتش سوزی گسترده در کارگاه صنعتی در جاده خاوران، ایستگاه ۶۶ سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران با تانکر آب و خودروی حامل تجهیزات تنفسی به محل حادثه اعزام شد.

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران با اشاره به اینکه حریق در سوله‌ای به وسعت ۲۰۰۰ متر رخ داد، افزود: در این سوله کارگاه رنگرزی چوب و مصنوعات چوبی قرار داشت و از همین رو مقدار زیادی رنگ، تینر، رزین و محصولات تولیدی وجود داشت و هنگامی که آتش نشانان به محل رسیدند سوله کاملا شعله‌ور بود و سقف‌های آن تخریب شدند.

وی افزود: در ضلع شرقی سوله سه دستگاه ساختمان مسکونی سه طبقه و در ضلع غربی نیز سوله دیگری با وسعت ۲۰۰۰ متر با کاربری کابینت سازی و آهنگری قرار داشت و آتش در حال سرایت به آنها بود.

ملکی با اشاره به اینکه آتش نشانی پاکدشت و فرون آباد مشغول عملیات بودند و آتش نشانان تهران نیز به آنها ملحق شدند و آتش به سرعت تحت کنترل درآمد.

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران با بیان اینکه دود به ساختمان‌های مجاور سرایت کرده بود، گفت: آتش نشانان تهرانی در تخلیه ساکنان ساختمان‌ها نیز شرکت کردند و پس از اینکه از سرایت آتش جلوگیری شد و آتش خاموش شد، محل برای ایمن سازی لکه گیری و بررسی علت و میزان خسارت حادثه در ساعت ۶:۰۵ دقیقه تحویل داده شد و آتش نشانان تهرانی به ایستگاه خود بازگشتند.

وی همچنین گفت: در کارگاه مجاور سوله‌ای که آتش گرفت سیلندرهای گاز و اکسیژن وجود داشت که سرایت آتش به آنها می‌توانست باعث انفجار و بحرانی شدن شرایط شود که خوشبختانه با عملیات مناسب آتش نشانان از این اتفاق جلوگیری شد.

لینک کوتاه :

دیدگاه کاربران

تا الان دیدگاهی در رابطه با این مطلب ثبت نشده !

درج دیدگاهاشتراک گذاریTop