جمعه، ۱ شهریور ۱۳۹۸
August 23, 2019
  جستجو

سرويس اشتراک ويديو ‎آیا میدانستید با پیوستن به کاربران افتخارى پارس فارس می توانید مطلب منتشر کنید و همه بازديد هايتان را به پول تبديل كنيد ؟

همین الان به ما بپیوندید و کسب درآمدتونو شروع کنید !


«بن سلمان» پازل ضدایرانی غربی‌ها را تکمیل کرد/ هشدار عربستان!

۲۵ اسفند ۱۳۹۶       ۱۳:۱۲       8023/63856     
 ولیعهد عربستان سعودی، تلاش کرده پروژه ایران هراسی رسانه های غربی برای توجیه حضور نامشروع غربی ها در منطقه غرب آسیا را تکمیل کند.

 پارس فارس - در پی موفقیت های اخیر محور مقاومت در منطقه غرب آسیا، شاهد تشدید تلاش های رسانه های غربی برای دامن زدن به "ایران هراسی" بوده ایم.

 

در همین راستا، روزنامه آمریکایی نیویورک پست در یادداشتی زیر عنوان "تهدید ایران همچنان درحال افزایش یافتن است" می نویسد: برنامه هسته ای کره شمالی، به دلایل روشنی، تیتر رسانه ها را به خود اختصاص داده اما نباید از خطر روزافزونی که توسط برنامه موشک های بالستیک ایران تحمیل می شود، غافل شد.

 

روزنامه صهیونیستی هاآرتص نیز وارد این بازی شده و در نوشتاری با تیتر "اسرائیل و ایران در شمال [سرزمین های اشغالی] به مسیر رویارویی و برخورد بازگشته اند" تلاش کرده با بحرانی جلوه دادن شرایط، برای حضور متحدان غربی رژیم اشغالگر قدس در منطقه توجیهی بیابد.

 

در همین حال، متهم کردن ایران به "حمله سایبری" و "جاسوسی در فضای مجازی" در دستور کار رسانه های غربی قرار گرفته است.

 

پایگاه خبری هیل (Hill) وابسته به کنگره آمریکا با انتشار گزارشی تحت عنوان "حملات جدید در فضای سایبری، نگرانی ها درباره تهدید سایبری ایران را افزایش داده است" به فضاسازی علیه کشورمان به بهانه حملات سایبری می پردازد.

 

اما تکمیل کننده این پازل، "محمد بن سلمان" ولیعهد ماجراجوی عربستان سعودی است. وی بدون توجه به "تاکید مکرر ایران به صلح آمیز بودن برنامه هسته ای" و "گزارش های آژانس مبنی بر پایبندی کامل تهران به برجام"، ایران را به تلاش برای ساخت بمب اتمی متهم ساخت.

 

الجزیره انگلیسی ضمن انعکاس اظهارات وی تیتر زد: "محمد بن سلمان: اگر ایران دنبال ساخت سلاح های هسته ای برود، عربستان سعودی نیز همین کار را خواهد کرد".

 

در این  گزارش می خوانیم: ولیعهد عربستان سعودی اعلام کرد اگر ایران در مسیر ساخت سلاح های هسته ای پیش برود، کشورش برای ساخت چنین تسلیحاتی آماده است.

 

در ادامه این گزارش آمده است: این پادشاهی درباره نفوذ خزنده ایرانی ها در منطقه هشدار داده و همچنین در مورد آنچه "گسترش نفوذ ایران از خلال جنگ های نیابتی و حضور مستقیم نظامی در یمن" می خواند، ابراز نگرانی کرده است.

 

گفتنی است، "غرب آسیا" به ایران و دیگر کشورهای منطقه تعلق دارد و همانگونه که رهبر انقلاب هم تاکید فرمودند، ایران برای حضور در این منطقه با همسایگانش مذاکره می کند و نیازی به اجازه گرفتن از غربی ها ندارد. اما غربی ها به کمک متحدانی چون آل سعود و با دامن زدن به "ایران هراسی" و فضاسازی رسانه ای علیه کشورمان تلاش دارند حضور غیرمشروع خود در منطقه را توجیه کنند.

لینک کوتاه :

دیدگاه کاربران

تا الان دیدگاهی در رابطه با این مطلب ثبت نشده !

درج دیدگاه

Top