چهارشنبه، ۲۱ آذر ۱۳۹۷
December 12, 2018
  جستجو

سرويس اشتراک ويديو ‎آیا میدانستید با پیوستن به کاربران افتخارى پارس فارس می توانید مطلب منتشر کنید و همه بازديد هايتان را به پول تبديل كنيد ؟

همین الان به ما بپیوندید و کسب درآمدتونو شروع کنید !


شبکه HBO سریال The Undoing را با بازی نیکول کیدمن می‌سازد

۲۳ اسفند ۱۳۹۶       ۲۰:۱۲       8187/63474        ۳ بازدید

سرزمین اخبار


کاربر افتخاری

طبق جدیدترین اخبار منتشر شده گفته می‌شود شبکه HBO قصد دارد سریالی تحت عنوان «باطل کردن» (The Undoing) براساس کتابی تحت عنوان «باید می‌دانستی» (You Should Have Known) با حضور نیکول کیدمن، ستاره سریال دروغ‌های کوچک بزرگ (Big Little Lies)، بسازد. دیوید ای کلی وظیفه نویسندگی این سریال را بر عهده خواهد داشت.

باطل کردن، داستان گریس ساکس را روایت می‌کند. وی یک روانشناس موفق است که کتابی نیز منتشر کرده است. داستان سریال را در ادامه بخوانید:

هفته‌ها قبل از اینکه کتابش منتشر شود، گریس با یک سری اتفاقات بد روبه‌رو می‌شود؛ یک قتل، گم شدن شوهرش و تعدادی حقایق فاش‌شده که زندگی‌اش را به جهنم تبدیل می‌کنند. گریس حالا باید زندگی‌اش را از بین ببرد و از تکه‌های آن، زندگی جدیدی برای خود و فرزندش بسازد.

کلی همچنین کار تهیه‌کنندگی اجرایی و مدیریت روند ساخت باطل کردن را بر عهده خواهد داشت. با وجود اینکه تعداد قسمت‌های این سریال مشخص نشده است، گفته می‌شود تعداد قسمت‌های باطل کردن به اندازه دروغ‌های کوچک بزرگ خواهد بود که در فصل اولش هفت قسمت بود.

 

لینک کوتاه :

دیدگاه کاربران

samaneh
  • ۱۳۹۶/۱۲/۲۴
  • ۱۵:۴۲


لایک وبازدید

درج دیدگاه

Top