جمعه، ۲۸ دی ۱۳۹۷
January 18, 2019
  جستجو

سرويس اشتراک ويديو ‎آیا میدانستید با پیوستن به کاربران افتخارى پارس فارس می توانید مطلب منتشر کنید و همه بازديد هايتان را به پول تبديل كنيد ؟

همین الان به ما بپیوندید و کسب درآمدتونو شروع کنید !


قیمت طلا به کمتر از ۱۳۰۰ دلار کاهش یافت

۲۲ اسفند ۱۳۹۶       ۰۹:۵۹       8009/63085     
برخی تحلیلگران اقتصادی پیش‌بینی می‌کنند که کاهش تنش‌های سیاسی در عرصه بین‌المللی و افزایش احتمالی نرخ بهره فدرال رزرو آمریکا طی ۲ هفته آینده موجب خواهد شد تا قیمت طلا به کمتر از ۱۳۰۰ دلار در هر اونس برسد.  

پارس فارس - مکسول گلد مدیر بخش راهبرد سرمایه‌گذاری موسسه ئی‌تی‌اف سکوریتی در این‌باره گفت: افزایش نرخ بهره فدرال رزرو و تقویت ارزش دلار احتمالا موجب کاهش قیمت طلا در روزهای آینده خواهد شد.

تازه‌ترین گزارش وزارت کار آمریکا نشان می‌دهد که اقتصاد این کشور طی ماه فوریه ۳۱۳ هزار فرصت شغلی جدید ایجاد کرده و نرخ بیکاری نیز به ۴ درصد کاهش یافته است.

تحلیلگران موسسه کاپیتال اکونومیکس بر این باورند که احتمال افزایش نرخ بهره فدرال رزرو در نشست مارس بسیار بالا است و انتشار آمارهای اشتغال آمریکا نیز این احتمال را بیشتر کرده است.

البته وضعیت دستمزدها در ماه فوریه نگرانی‌هایی را نسبت به اوضاع اقتصادی آمریکا به وجود آورده است.

گلد افزود: اگر فشارهای تورمی در آمریکا با افزایش چندانی روبرو نشود، این مساله برای فدرال رزرو سخت خواهد بود که نرخ بهره را افزایش دهد. به نظر من قیمت طلا در کوتاه مدت بین ۱۲۵۰ تا ۱۳۰۰ دلار در نوسان خواهد بود.

لینک کوتاه :

دیدگاه کاربران

  • ۱۳۹۶/۱۲/۲۲
  • ۱۶:۲۳


قیمت جهانی طلا پایین بیاد یا بالا بره تو ایران فقط بالا میره پایین نمیاد

درج دیدگاه

Top