چهارشنبه، ۲۱ آذر ۱۳۹۷
December 12, 2018
  جستجو

سرويس اشتراک ويديو ‎آیا میدانستید با پیوستن به کاربران افتخارى پارس فارس می توانید مطلب منتشر کنید و همه بازديد هايتان را به پول تبديل كنيد ؟

همین الان به ما بپیوندید و کسب درآمدتونو شروع کنید !


صاحب احتمالی جمجمه انسان در ولنجک تهران پیدا شد

۲۰ اسفند ۱۳۹۶       ۱۷:۵۳       8023/62681     
 مرد جوان که 15 سال به دنبال برادرش است وقتی شنید جمجه یک سر در ارتفاعات تهران پیدا شده احتمال داد که برای برادرش باشد.  

 پارس فارس - ساعت 9:30 دقیقه صبح شنبه 12 اسفند ماه امسال ماموران کلانتری 163 ولنجک در جریان پیدا شدن یک جمجمه سر در ارتفاعات شمال تهران قرار گرفتند.

بدین ترتیب بازپرس محسن مدیر روستا از شعبه ششم دادسرای امورجنایی تهران دستور داد جمجمه سر به پزشکی قانونی منتقل شود تا در صورت متعلق بودن به انسان، علت مرگ وی مشخص شود.

تحقیقات پلیسی ادامه داشت تا اینکه صبح امروز مردی با حضور در دادسرای امور جنایی تهران ادعا کرد که برادرش سال 81 در ارتفاعات شمال تهران ناپدید شده و تا به امروز خبری از وی ندارد.

مرد جوان به بازپرس مدیر روستا گفت: تا به امروز به هرجایی که احتمال می دادم سرکشی کردم اما بی فایده بود تا اینکه شنیدم در ارتفاعات توچال یک جمجه پیدا شده است و می خواهم تا با انجام آزمایش D.N.A مشخص شود که جمجمه پیدا شده برای برادرم است یا نه؟!

بنا به این گزارش، بازپرس محسن مدیر روستا در این مرحله با درخواست مرد جوان موافقت کرد و تحقیقات فنی در این پرونده جنایی ادامه دارد.

لینک کوتاه :

دیدگاه کاربران

تا الان دیدگاهی در رابطه با این مطلب ثبت نشده !

درج دیدگاه

Top