جمعه، ۳ خرداد ۱۳۹۸
May 24, 2019
  جستجو

سرويس اشتراک ويديو ‎آیا میدانستید با پیوستن به کاربران افتخارى پارس فارس می توانید مطلب منتشر کنید و همه بازديد هايتان را به پول تبديل كنيد ؟

همین الان به ما بپیوندید و کسب درآمدتونو شروع کنید !


اشکال سامانه کارت هوشمند رفع شد؛ پرداخت های اضافه برگردانده می‌ شود

۱۷ اسفند ۱۳۹۶       ۱۳:۰۱       8009/61840     
  معاون فناوری اطلاعات و آمار سازمان ثبت احوال گفت: آخرین اشکال سامانه ثبت نام کارت ملی هوشمند امروز رفع می شود و همچنین پرداختی های اضافه مردم به حسابشان برگردانده می شود.

پارس فارس - حمید پارسایی معاون فناوری اطلاعات و آمار سازمان ثبت احوال در مورد اشکالات سامانه ثبت نام کارت ملی هوشمند عنوان کرد: این پورتال ثبت‌ نام از روزی که نصب شد، مرتبا اشکالات آن در حال بررسی و رفع است، به طوری که آخرین اشکال این سامانه امروز برطرف می‌ شود و متقاضیان می‌ توانند بدون هیچ مشکل و ابهامی، نسبت به ثبت‌ نام خود، در سامانه اقدام کنند.

وی ادامه داد: در حال حاضر روزانه ۱۵۰ تا ۱۶۰ هزار ثبت‌ نام موفق در این سامانه انجام می‌ شود که فقط برخی از این موارد به اشکال برخورد می‌ کنند که آن نیز امروز برطرف می‌ شود.

 

معاون فناوری اطلاعات و آمار جمعیتی سازمان ثبت احوال با اشاره به اینکه طی ۱۲ روز گذشته مرتبا این سامانه در حال بهبود است و هر دو روز یکبار به منظور رفع ایرادات آن، نرم‌افزاری جدید نصب می‌ شود، اظهار داشت: برخی از افراد بزرگنمایی می‌ کنند و مشکلات آن چنان نیست که عنوان می‌ کنند، بلکه در برخی موارد جزئی و اندک است، قبول داریم که مشکلاتی وجود دارد و آن را نیز رفع خواهیم کرد.

پارسایی ادامه داد: از اول اسفند ماه امسال به دلیل مشکلاتی که در پرداخت‌ های سامانه قبلی وجود داشت، ما سامانه جدید را نصب کردیم که مرتبا نیز در حال بهبود است.

وی تصریح کرد: در سایت قبل مشکلاتی که در مورد پرداخت‌ ها و ثبت‌ نام‌ های مردم انجام می‌ شد، در برخی موارد پول مردم در وضعیت نامشخصی قرار می‌ گرفت و در برخی از موارد نیز بیشتر از یکبار پرداختی صورت می‌ گرفت، به همین دلیل در سایت جدید این مشکلات را بررسی و رفع کردیم؛ به طوری که از دو میلیون و ۵۰۰ هزار ثبت‌ نامی که انجام شد، فقط ۲۵۰ تا ۲۶۰ مورد در پرداخت‌ ها مشکل داشتند که آن نیز با هماهنگی‌ های انجام شده، به حسابشان برگشت داده می‌ شود.

به گفته معاون فناوری اطلاعات و آمار جمعیتی سازمان ثبت احوال، در سامانه قبلی مشکلات پرداخت زیاد بود، به همین دلیل به مردم اطمینان خاطر می‌ دهیم که نگران نباشند، چرا که بر اساس رایزنی‌ های انجام شده با بانک‌ ها و تعامل صورت گرفته، تمامی حساب‌ ها، کارت و مکانی که از آن واریز شده، موجود است، اطلاعات آنها را داریم و به زودی مبالغی که اشتباه واریز شده، برگشت داده می‌ شود.

لینک کوتاه :

دیدگاه کاربران

تا الان دیدگاهی در رابطه با این مطلب ثبت نشده !

درج دیدگاه

Top