جمعه، ۲۳ آذر ۱۳۹۷
December 14, 2018
  جستجو

سرويس اشتراک ويديو ‎آیا میدانستید با پیوستن به کاربران افتخارى پارس فارس می توانید مطلب منتشر کنید و همه بازديد هايتان را به پول تبديل كنيد ؟

همین الان به ما بپیوندید و کسب درآمدتونو شروع کنید !


هجوم ۱۱ هزار نفر به فروشگاه اپل در مالزی

۱۵ اسفند ۱۳۹۶       ۱۸:۱۵       8023/61407     
  یک فروشگاه خرده فروشی اپل در مالزی که فروش آیفونهای خود را با تخفیف همراه کرده بود، مجبور به کنسل کردن این کار بعد از هجوم ۱۱ هزار نفر شد.

 پارس فارس - هر نسخه ای از گوشی های اپل که عرضه میشود، شاهد گران تر شدن قیمت محصولات این برند هستیم و این قدرت خرید مخاطب را کم میکند. بسیاری از افراد دوست دارند از این برند استفاده کنند اما به دلیل قیمت بالایش قید آن را میزنند. به همین جای تعجب ندارد که وقتی یک خرده فروشی مالزیایی شرکت اپل، در یک رویداد اعلام میکند که تخفیف زیادی روی محصولاتش قرار داده است، با سیل عظیم مخاطبان مواجه میشود.

این اتفاق اخیرا در مالزی رخ داد و ۱۱ هزار نفر برای خرید محصولات تخفیف خورده ای اپل هجوم اوردند. چرا که در این فروشگاه قیمت تعدادی آیفون ۵S به قیمت ۵۰ دلار و ipad های پایین رده این شرکت نیز ۷۷ دلار برچسب خورده بود.

بسیاری از این مشتریان متوجه نشده بودند که تخفیف تنها شامل چند دستگاه از این محصولات است و فکر میکردند که فروشگاه به دلیل انبارگردانی و وارد کردن جنسهای جدید، تمام محصولات خود را تخفیف زده است. این اتفاق سبب شد که فروشگاه فرایند فروش را لغو کند.

همانطور که در تصویر میبینید نیز جمعیت در راهروها و حتی بیرون از محیط مجتمع تجاری نیز وجود دارد و به دلیل خطراتی که چنین تجمعاتی از نظر امنیتی ، ایجاد تردد و شلوغی در فروشگاه و مزاحمت برای دیگر مشتریان ایجاد میکند، مسئولین فروشگاه فرایند فروش را کنسل کردند.

انها در این باره بیان کردند: ما صمیمانه از مشتریان خود تشکر میکنیم، مشتریانی که بسیاری از آنها از شهرهای دیگر آمدند، صبح زود بیدار شدند و بعضی در ترافیک ماندند و شب دیر به خانه هایشان رسیدند. ما از این فرایند درس یاد گرفتیم و قول میدهیم در آینده بهتر عمل کنیم. از شما برای حمایتتان سپاسگذاریم.

لینک کوتاه :

دیدگاه کاربران

تا الان دیدگاهی در رابطه با این مطلب ثبت نشده !

درج دیدگاه

Top