پنجشنبه، ۳۱ مرداد ۱۳۹۸
August 22, 2019
  جستجو

سرويس اشتراک ويديو ‎آیا میدانستید با پیوستن به کاربران افتخارى پارس فارس می توانید مطلب منتشر کنید و همه بازديد هايتان را به پول تبديل كنيد ؟

همین الان به ما بپیوندید و کسب درآمدتونو شروع کنید !


توسعه لایه نفتی را به راحتی به توتال نمی‌دهیم

۱۲ اسفند ۱۳۹۶       ۲۳:۱۴       4614/60715     
زنگنه از نهایی شدن ادغام مرسک با توتال خبر داد و گفت: توسعه لایه نفتی پارس جنوبی به راحتی به توتال سپرده نمی‌شود.  

به گزارش پارس فارس، بیژن زنگنه شامگاه (شنبه، ۱۲ اسفندماه) در حاشیه نخستین دوره جایزه سرآمدی و بهبود مستمر صنعت نفت درباره سفر اخیرش به هند به همراه رئیس جمهوری به خبرنگاران گفت: در این سفر درباره برداشت نفت با هندی‌ها مذاکره کردیم، بحث دیگری درباره توسعه میدان فرزاد بی بود که پیشرفت خوبی داشت؛ به طور کلی در اصول با یکدیگر توافق داشتیم و ان‌شاءالله در جزئیات هم به نتیجه برسیم.

وی درباره این که آیا توسعه لایه‌های نفتی پارس جنوبی به شرکت دانمارکی مرسک واگذار می‌شود، با بیان این که ادغام شرکت مرسک با توتال فرانسه نهایی شده است، افزود: توسعه لایه‌های نفتی پارس جنوبی به‌راحتی به توتال سپرده نمی‌شود.

وزیر نفت درباره این که نظر شما درباره آغاز بخش دوم ساخت خط لوله گازی تاپی چیست، اظهار کرد: خط لوله انتقال ترکمنستان-افغانستان--پاکستان-هند (تاپی) هر زمان اجرایی شد درباره آن صحبت می کنیم.

زنگنه برگزاری آزمون استخدامی وزارت نفت در سال ۹۶ را منتفی دانست و درباره استخدام آبدارچی به‌عنوان مدیرعامل و یا عضو هیئت مدیره یکی از شرکت‌های زیرمجموعه وزارت نفت هم اظهار کرد: این موضوع را می‌توان به‌صورت حقوقی پیگیری کرد. کدام آبدارچی؟

وی همچنین در پاسخ به پرسشی درباره سواپ نفت خام کرکوک گفت: ترانزیت نفت عراق منتفی نشده است.

لینک کوتاه :

دیدگاه کاربران

تا الان دیدگاهی در رابطه با این مطلب ثبت نشده !

درج دیدگاه

Top