پنجشنبه، ۳۱ مرداد ۱۳۹۸
August 22, 2019
  جستجو

سرويس اشتراک ويديو ‎آیا میدانستید با پیوستن به کاربران افتخارى پارس فارس می توانید مطلب منتشر کنید و همه بازديد هايتان را به پول تبديل كنيد ؟

همین الان به ما بپیوندید و کسب درآمدتونو شروع کنید !


آیا یمنی‌ها خودشان موشک‌هایشان را می‌سازند؟ }

 

به گزارش پارس فارس حسین امیرعبداللهیاندستیار ویژه ریاست مجلس شورای اسلامی در امور بین الملل شب گذشته مهمان برنامه دست خط در شبکه پنج سیما بود.

امیرعبداللهیان در پاسخ به این سوال که آیا در حال حاضر یمنی‌ها خودشانموشک می‌سازند، گفت: در ماه‌های اخیر شاهد هستیم، یمنی‌ها بخشی از موشک‌هایشان را ارتقا داده‌اند. در واقع متخصصانی را در این رابطه دارند و هم تولیدات جدیدی دارند که بتوانند دفاع کنند، چرا که از کمک جامعه جهانی ناامید شده‌اند.آیا یمنی‌ها خودشان موشک‌هایشان را می‌سازند؟

۱۲ اسفند ۱۳۹۶       ۲۲:۵۵       28/60712        ۷۵ بازدید
  دستیار ویژه ریاست مجلس شورای اسلامی در امور بین الملل درباره موشک‌هایی که یمنی‌ها استفاده می‌کنند، توضیح داد.  

 

به گزارش پارس فارس حسین امیرعبداللهیاندستیار ویژه ریاست مجلس شورای اسلامی در امور بین الملل شب گذشته مهمان برنامه دست خط در شبکه پنج سیما بود.

امیرعبداللهیان در پاسخ به این سوال که آیا در حال حاضر یمنی‌ها خودشانموشک می‌سازند، گفت: در ماه‌های اخیر شاهد هستیم، یمنی‌ها بخشی از موشک‌هایشان را ارتقا داده‌اند. در واقع متخصصانی را در این رابطه دارند و هم تولیدات جدیدی دارند که بتوانند دفاع کنند، چرا که از کمک جامعه جهانی ناامید شده‌اند.

لینک کوتاه :

دیدگاه کاربران

تا الان دیدگاهی در رابطه با این مطلب ثبت نشده !

درج دیدگاهفایل های ضمیمه

اشتراک گذاریTop