جمعه، ۱ شهریور ۱۳۹۸
August 23, 2019
  جستجو

سرويس اشتراک ويديو ‎آیا میدانستید با پیوستن به کاربران افتخارى پارس فارس می توانید مطلب منتشر کنید و همه بازديد هايتان را به پول تبديل كنيد ؟

همین الان به ما بپیوندید و کسب درآمدتونو شروع کنید !


با اطمینان گفت پرسپولیس قهرمان میشود

۶ اسفند ۱۳۹۶       ۱۸:۲۹       7811/58993     
 ​احمدرضا عابدزاده گفت: آقای میلیاردر حساب‌هایم را بسته و پایم را به دادسرا باز کرده است.

 پارس فارس-بعد از مدت‌ها با احمدرضا عابدزاده تماس گرفتیم تا درباره شرایط فعلی فوتبال، عملکرد پرسپولیس در لیگ برتر و لیگ قهرمانان سؤال کنیم اما مثل همیشه سر حال نبود! عابدزاده می‌گفت حساب‌هایش بسته شده و برای پرداخت حقوق پرسنل فست‌فودش به مشکل برخورده است. متن گفت‌وگوی ما با عقاب آسیا را بخوانید.

* چرا حساب‌هایتان بسته شده است؟

زمانی که داشتم آپارتمان محل زندگی‌ام را می‌خریدم، مبلغی کم داشتم. در واقع ۱۰۰ میلیون تومان کم داشتم که آقای ... آن را داد و در ازایش ۵ فقره چک ۲۰ میلیون تومانی از من گرفت، ۲ فقره را پاس کردم، سپس به علت تغییر زمان تصور می‌کردم به صورت توافقی، قرض را تسویه کردم و سراغ چک را نگرفتم چون آن آقا را قبول داشتم. ضمن اینکه به قدری ثروتمند بود و هست که میلیارد میلیارد به فوتبالیست‌ها و باشگاه‌ها پرداخته است اما از مدتی قبل یکی، دو نفر غریبه روی همان سه فقره چک اقدام انجام داده، حساب‌های مرا بسته و پایم را به دادسرا باز کرده‌اند.

* چرا با همان آقا که چک‌ها را در اختیار داشت، صحبت نمی‌کنید ببینید چرا چک شما را به دیگران داده است؟

چه عرض کنم؟! مسلماً بی‌خیال نبوده‌ام. به دادسرا رفته‌ام و با آنهایی که چک‌هایم دست‌شان است، صحبت کرده‌ام. باورش سخت است آقای ... چک امانت مرا به دیگران داده باشد. جالب اینجاست آنهایی که چک در اختیارشان است، چند ده میلیون تومان هم سود پول از من می‌خواهند تا رضایت بدهند. آیا من زمان کارم در استیل‌آذین و پرسپولیس بابت طلب‌هایم چک گرفتم؟ چطور بروم ثابت کنم از دهه ۸۰ مبلغ ۲۱۰ میلیون تومان دستمزدم مانده است؟ آیا باید برای آن طلب درخواست سود هم بکنم؟ اصلاً حاضرم ۶۰ میلیون بدهم و چک‌هایم را بگیرم. واقعاً باورش سخت است آقایی که می‌گفت ما را دوست دارد، این‌طرف و آن‌طرف خروار خروار پول خرج می‌کرد، ولی چک امانت مرا به دیگران می‌دهد تا من در این روزهای مهم در برف و باران کارم را در شمال ول کنم و در دادسرا این‌طرف و آن‌طرف بروم. بالاخره در این‌جور موقعیت‌هاست که آدم می‌فهمد کسانی که ادعای رفاقت داشتند، می‌توانند خیلی شیک، رسمی و با تبسم بر لب دشمنی هم بکنند.

* بازی‌های لیگ را تماشا می‌کنید؟

بی‌اطلاع نیستم.

* عملکرد پرسپولیس چطور بوده است؟

من از ابتدای فصل با اطمینان می‌گفتم پرسپولیس قهرمان می‌شود چون شکل بازی این تیم از پارسال نوید این روزها را می‌داد.

* از پسرتان چه خبر؟

در ۸ بازی برای تیمش در جام حذفی پرتغال فقط یک گل خورده است. پیشرفت امیر محسوس بوده و حتیسرمربی تیم ملی هم به ایشان توجه کرد. به هر حال امیدوارم امیر با ادامه این روند بتواند یکی از بازیکنان تیم ایران در جام جهانی باشد.

* بحث اهدای دستکش شما به یک دروازه‌بان قدیمی شده. آن زمان آمریکا بودید، قضیه چه بود؟

نمی‌دانم! من نمایندگی فروش یک دستکش خاص و مطرح را دارم و هر کس دوست دارد، می‌تواند برود از آنجا دستکش بخرد.

لینک کوتاه :

دیدگاه کاربران

تا الان دیدگاهی در رابطه با این مطلب ثبت نشده !

درج دیدگاهاشتراک گذاریTop