جمعه، ۱ شهریور ۱۳۹۸
August 23, 2019
  جستجو

سرويس اشتراک ويديو ‎آیا میدانستید با پیوستن به کاربران افتخارى پارس فارس می توانید مطلب منتشر کنید و همه بازديد هايتان را به پول تبديل كنيد ؟

همین الان به ما بپیوندید و کسب درآمدتونو شروع کنید !


برای اولین بار محبوبیت ترامپ به ۵۰ درصد رسید

۵ اسفند ۱۳۹۶       ۱۵:۴۳       7811/58650     
 میزان محبوبیت رئیس‌جمهوری آمریکا برای اولین بار از ماه ژوئن به ۵۰ درصد رسید. طبق نظرسنجی موسسه راسموسن، نیمی از آمریکایی‌ها عملکرد ترامپ در ریاست جمهوری را خوب توصیف می‌کنند اما ۴۹ درصد هم مخالف آن هستند.

 پارس فارس-محبوبیت دونالد ترامپ، رئیس‌جمهوری آمریکا در دو ماه اول ورود به کاخ سفید بالای پنجاه درصد بود اما انتقاد مکرر و ظن به ارتباط با روسیه منجر به سقوط محبوبیت او شد. طبق نظرسنجی جدید موسسه راسموسن، محبوبیت ترامپ در ۱۴ درصد از روزهایی که او روی کار بوده است، مثبت ۵۰ درصد شد. محبوبیت باراک اوباما، رئیس‌جمهوری سابق آمریکا در ۲۷ درصد از روزهایی که رهبری را در دست داشت، بیش از ۵۰ درصد بود.

در نظرسنجی‌های سراسری که میزان محبوبیت شغلی ترامپ در ماه گذشته را مورد ارزیابی قرار داده است، نظرسنجی راسموسن تنها موردی است که "رای‌دهندگان احتمالی" را هم در نظر گرفته است. میانگین نظرسنجی‌هایی که پایگاه ریل کلیر پالتیکز انجام داده است، نشان می‌دهد محبوبیت کلی ترامپ در دو هفته گذشته ۴۲ درصد است.

سطح کنونی حمایت‌ها از ترامپ همچنین بالاتر از سطح عملکرد او در انتخابات ۲۰۱۶ است؛ زمانیکه ۴۶.۱ درصد از رای‌دهندگان او را به هیلاری کلینتون و دیگر نامزدها ترجیح دادند. طبق نظرسنجی راسموسن، اوباما ریاست جمهوری خود را با محبوبیت ۶۷ درصدی آغاز کرد اما ترامپ با ۵۶۶ درصد.

حدود ۲۰ زن ترامپ را به آزار و اذیت جنسی متهم کردند و از این می‌توان به عنوان نمونه‌ای از دلایل کاهش محبوبیت او میان رای‌دهندگان زن یاد کرد.

لینک کوتاه :

دیدگاه کاربران

تا الان دیدگاهی در رابطه با این مطلب ثبت نشده !

درج دیدگاه

Top